Третій день в рубриці “Гарячі новинки” на Букнет

Третій день в рубриці  “Гарячі новинки” на Букнет

Третій день в рубриці “Гарячі новинки” на Букнет

Третя глава і третій день в рубриці

https://booknet.com/…/vryatuvati-lyubov-abo-sldstvo…

Дякую за коментарі, друзі! Бачу з них, що книга хвилює, героїня викликає симпатію й співчуття. І що ви помітили, як Коханий і донна Роза одразу відчули взаємний потяг, навіть знаючи, що між ними “нічого бути не може”

 

Кристина АсецькаВидалитиВидалити гілкуЗаборонити коментувати

13.10.2021, 12:08:22

Мені дуже сподобалося як у цьому розділі Ви приділили увагу емоціям. Це саме той випадок, коли читаєш і смакуєш кожне слово. Біографія героїні подана ненав’язливо і цікаво, й звісно хлопці не дають сумувати. Дуже дякую!

Марта КречетВидалитиВидалити гілкуЗаборонити коментувати

13.10.2021, 16:51:36

Ще і як сумно все було, поки в життя донни Рози не ввірвалися спочатку наша невгамовна Ліна, а потім її протеже – Бурий з Коханим. Вона навіть не здогадувалася, як неправильно живе, поки не одержала ковток свіжого повітря. Досі вважала, що у неї все прекрасно склалося в житті. Бо не знала іншого існування.

Вона трохи нагадує за своєю долею невгамовну Ліну. Та теж росла майже ізольовано від навколишнього світу. Бо її безпека була під загрозою. Але Ліну дідусь вчив спротиву й поводженню з тими, хто не бажає їй добра. А Любов тримали наче у ваті до заміжжя і вчили, що про все повинен думати чоловік, а вона – прикрашати його життя.. Що жінка повинна бути жіночною, а все інше – для тих, кому не пощастило народитися красивими в багатій сім’ї.

Проте відгородитися від реальності неможливо.Тому донна Роза знає про існування романтичних взаємин. Звісно їй цікаво, як воно буває насправді.

І вона бачить романтику в усьому, на що не подивиться. В тому числі на двох приятелів, яких Ліна назвала гей-парою, щоб ревнивий чоловік донни Рози підпустив їх до своєї юної жінки:

“Щасливі вони. – думала молода жінка, дивлячись на цих двох, таких різних і все одно чимось схожих. – Самі знайшли одне одного, а не так, як було, коли батько наказав їй вийти за отого чоловіка, що стояв біля вікна й говорив з кимось дуже різко по телефону.

Не можна сказати, що він поганий, її батько. Бо він знайшов справді чудового чоловіка для доньки.

Красивого мужньою красою зрілості, досвідченого, поблажливого до дівочих захоплень манатками й прикрасами. Правда спершу було важко, характер у нього відлюдний, а ревнощі скажені. Він навіть дав їй ляпаса при всіх, коли після весілля двоюрідний брат поцілував її, вручаючи подарунок!”

Книга зацікавила читачів і активно обговорюється! Долучайтеся до читання.

Друзі, підписуйтесь, щоб не пропустити продовження! https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584

Моя вдячність давнім і новим друзям-читачам за це досягнення – безмежна!

Оригінал статті на Букнет: Третій день в рубриці “Гарячі новинки” на Букнет

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"