Точка (не)повернення. Пристрасна рекомендація

Точка (не)повернення. Пристрасна рекомендація

Точка (не)повернення. Пристрасна рекомендація

Як часто ми робимо вибір у нашому житті? Будь-який. А, як щодо кохання vs мрія? Що важливіше? На яких життєвих вагах це зважувати? І чи потрібно це зважування? Чому не можна узгодити і те, і інше? Чому люди завжди ускладнюють собі життя, боячись поступитись хоч на міліметр якимось, інколи реально міфічними, принципами?! Адже, що не обери, шкодуватимеш. Шкодуватимеш, оскільки втрата хоч кохання, хоч мрії – це, як втрата частини себе, своєї душі. Це, як птахові залишитись з одним крилом: махатимеш, та не летітимеш. 

А от що герої її оповіді виберуть – це ще треба взнати. Запрошую поринути до захопливої історії кохання, пристрасті, вибору, зради і гумору, який там також є))

Анотація:

Вона проміняла кохання на мрію. Залишила нареченого та спалила всі мости заради популярності. Вона стала суперзіркою, Музою та натхненням відомого продюсера. Вона отримала все, чого жадала, окрім одного… Жахлива випадковість перевернула її життя, нездійсненне минуле нагадало про себе, і Марія вирішила повернутися в рідне місто, щоби вимолити прощення у колишнього. Але вона ніяк не очікувала, що замість успішного сімейного чоловіка їй доведеться відшукати усамітненого відлюдника в самісінькому серці Карпат. Здавалося, що тепер між ними не залишилося нічого спільного. Точка неповернення пройдена… Чи, якщо є почуття, все ще можна відкотити назад?

Оригінал статті на Букнет: Точка (не)повернення. Пристрасна рекомендація

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"