Тортури тортиками )))

Тортури тортиками )))

Тортури тортиками )))

Продовження уже доступне https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Наша дівчинка начебто знайшла спільну мову з Валькірією. Коханий поблажливо залишив їх двох наодинці з сімейними фото, а сам у поті чола шукає, де ж батя заховав докази.

І тут батько сімейства з’являється під парадним.

А як добре все починалося.

“Явно матуся не чекала від синочка такої підстави. Хоча батя Коханого має приблизно мої кондиції. Може не так вже й погано, що я така захарчована й недоглянута.

Нехай пожаліє сирітку. Тих, кого жаліють — не стережуться.

-А може все ж із цукром, дитинко? Нічого тобі від ложечки не буде. Ви зара занадто бережете фігуру. Повір мені, я знаю. що кажу. Хлопці не собаки, на кістки не кидаються, вони тільки хизуються сухоребрими шльондрами, а женяться з…ой…”

Читайте, коментуйте, пишіть, які ваші версії розвитку подій.

Дякую, друзі, за зірочки, коментарі, нагороди й приєднання до нашої теплої компанії, особливо дякую за каву. Зараз вона так гарно зігріває! 

ВСІ КНИГИ АВТОРА, ПІДПИСУЙТЕСЬ (і додавайте до бібліотек)

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Тортури тортиками )))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"