Ткаченко: Серед «хороших русских» є, безперечно, наші союзники

Ткаченко: Серед «хороших русских» є, безперечно, наші союзники

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, вважає, що «відмовлятися від співпраці з «хорошими русскими» — з як мінімум, недалекоглядно». Про це міністр заявив у інтерв’ю ВВС News Україна. 

Ткаченко висловив свою думку на запитання про те, як ставитися до «хороших русских» та до отримання ними українського громадянства, зокрема до Марини Овсяннікової та Олександра Невзорова. 

 

«Овсянніковій точно ні. Тут важливо дивитися на послідовність позиції впродовж багатьох років. Одного жесту мало для того, щоб переконати українське суспільство в послідовності своєї позиції. У Невзорова позиція послідовна впродовж багатьох років. Так, у нього був період 90-го року коли він “воював” з литовцями», — зауважив Ткаченко. 

 

Міністр додав щодо того, що Невзоров був близький з путіним, що «після цього він змінився і впродовж останніх щонайменше п’яти-шести років є запеклим критиком режиму путіна».

 

Щодо інших росіян, Ткаченко зазначає, що до них потрібно ставитися case by case: «Я не бачу тут загрози, це точно не буде масовим явищем. Але безперечно варто враховувати точку зору громадськості». 

 

Крім того, на запитання про те, які бути з тими діячами російської культури, які не підтримують «специальную военную операцию», а  підтримують Україну, Ткаченко заявив: «Там безперечно є люди, яких пов’язують з нами демократичні цінності, які виступають проти Путіна, проти війни в Україні. Вони безперечно наші союзники, спільники, я тут не бачу жодних пересторог. (Підтримуючи їх), ми розширюємо спектр спротиву, виносячи його за межі України». 

 

Нагадаємо, що Міністерство культури та інформаційної політики відхилило заклик журналістів відсторонити від національного телемарафону тих ведучих, які поширювали російську пропаганду. 

 

Як відомо, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко зазначив, що органи місцевої влади мають право демонтувати пам’ятники російським діячам культури.

Оригінал статті на Suspilne: Ткаченко: Серед «хороших русских» є, безперечно, наші союзники

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"