Ткаченко відреагував на заклики про свою відставку

Ткаченко відреагував на заклики про свою відставку

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко прокоментував акцію з вимогою про його відставку, що відбулася під час дискусії на Книжковому Арсеналі. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

Ткаченко зазначив, що дуже поважає людей, які мають свою точку зору та вміють її аргументувати.

 

«Але з тих меседжів, які я побачив на плакатах було незрозуміла причина, тому вирішив поспілкуватися та спитати, що малось на увазі конкретно. Відповідь була дивна — ми з вами спілкуємось мовою петицій. Єдина дискусія, яка відбулася, була щодо правил перетину кордону культурними діячами. Пояснив. Але після цього активісти вирішили інших питань не ставити та пішли», — написав міністр.

 

Він повідомив, що запрошує всіх охочих на зустріч з можливістю обговорити питання, що виникли. Подія відбудеться в понеділок, 26 червня, о 18.00, у Національному художньому музеєві України.

 

«Це важливо — продовжувати спілкування не методами безпідставних звинувачень сталінського чи путінського режимів, а справді формату відкритого європейського суспільства та не ставати заручниками якихось ляльководів», — додав Ткаченко.

 

Як відомо, під час дискусії «Критичність моменту: державна політика у сфері книговидання» у межах Книжкового Арсеналу відбулася акція із закликом звільнити Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики.

 

Оригінал статті на Suspilne: Ткаченко відреагував на заклики про свою відставку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Куратор Словенії — країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку про те, якою буде програма

Словенія, почесна гостя Франкфуртського книжкового ярмарку 2023 року, кілька років готувалася представити свою програму «Стільники слів». Про хід підготовки, політичний тиск на організа

Мінкульт ініціює демонтаж пам’ятників Пушкіну

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює урядове рішення, яке дозволить вилучити пам’ятники Пушкіну, Щорсу та іншим російським діячам з Державного реєстру нерухом

На Міжнародному гірському кінофестивалі в Ужгороді покажуть 36 фільмів

На Закарпатті відбудеться міжнародний гірський кінофестиваль CMIFF, глядачам представлять 36 стрічок про гори та гірських жителів.

Про це повідомила у Фейсбуку Закарпатська

Книжки українською можна знайти і в південнокорейських бібліотеках

У Південній Кореї посол України Дмитро та його дружина Олена Пономаренко, а також директорка бібліотеки «Бедарі» в місті Пхьонтек Ю Хьон Мі урочисто відкрили українську книжкову поличку

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"