Техно феодалізм, чіпування та кінець о 21:34

Техно феодалізм, чіпування та кінець о 21:34

Техно феодалізм, чіпування та кінець о 21:34

Спробувавши себе у письменництві, я зрозумів що треба рухатися далі. В дитинстві я мріяв бути не тільки письменником, а ще й президентом. І дивлячись на сьогоднішні події, то президентство виглядає простіше у порівнянні з творчою роботою. Але свій шлях я обрав.

Економлю ваш час, тому коротко про завершення книги «Сектори 2134». Це вийшов хороший фантастичний бойовик у сетингу кіберпанку. Ще ніколи Україна не сяяла в неоні так, як в цьому творі. Антиутопічність країни, розділеної могутнім Дніпром та ідеологією корпорацій, підкреслює силу та могутність української нації.

Київ та Харків, які сьогодні постраждали від навали цивілізаційного сміття з геополітичної помийки, стоять міцно на своїх місцях у творі. Вони сильні, хоробрі та незалежні!

Тому рекомендую зазирнути на сторінку, додати книгу у бібліотеку та насолодитися історією двох сестер, двох секторів та двох закоханих. Політика та філософія, які я майстерно заховав між рядків, не заважатимуть насолодитися технологіями, драмою та бійками, а також вселять чітке розуміння про нашу спільну перемогу. Тому що Україна існуватиме в майбутньому завжди!

Особливо хочу подякувати всім читачам, котрі поверталися на кожен новий розділ, за кожну зірочку та коментарчик. Саме завдяки вам я дописав історію до кінця. І буду продовжувати це робити. Я неймовірно ціную, що ви витратили свій час саме на мій твір, адже навколо багато достойних історій моїх колег.

Розумію, що комусь буде замало одного твору від мене. З моїм простим стилем, динамічними сюжетами та цікавими сюжетними поворотами. Тому прийняв вольове рішення, що буду продовжувати публікувати твори на Букнет. Я трохи сумнівався, але цифри, підтримка читачів та Банди переконала мене, що я наступний найуспішніший автор на Букнет. Вже зовсім скоро вам прийде сповіщення про викладення нової книги, бо я знаю, що ви підписані на мене, а якщо не підписані, то не розумію чому досі на сторінці блогу… Гайда тицяти кніпочку “Відстежувати”!

Индик на хвості приніс, що новий твір буде у жанрі фентезі. Багато магічних поєдинків, інтриги та кохання. Герою буде важко, але завдяки вашій підтримці він пройде усі хащі випробувань;)

 

Оригінал статті на Букнет: Техно феодалізм, чіпування та кінець о 21:34

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"