Тетяна Коноваленко перемогла у Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири імені Петра…

Тетяна Коноваленко перемогла у Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири імені Петра…

Творче об’єднання гумористів і сатириків Київської організації Національної спілки письменників України має підстави радіти творчим успіхам своєї колеги. Поетеса Тетяна Коноваленко та її веселі, дотепні  й водночас дошкульні збірки «Корпоратив» і «Погуляли» перемогли на Всеукраїнському літературному конкурсі гумору й сатири імені Петра Гулака-Артемовського.

Вручення відзнаки вже відбулося на Черкащині, а точніше, у місті Городище, де 234 роки тому народився відомий поет-байкар Петро Гулак-Артемовський. А організаторами творчого дійства свого часу стали Городищенська територіальна громада та Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України.

Тетяна Коноваленко є автором низки книжок гумору та сатири, її твори увійшли до антології веселого слова «Колючі каштани» та бойового листка «Сміхпайок», що побачили світ з ініціативи ТО гумористів і сатириків Київської організації НСПУ після початку повномасштабного вторгнення рашистів. Частину тиражу своїх видань письменниця періодично передає захисникам України.

Невдовзі у видавництві «Друкарський двір Олега Федорова», де побачили світ попередні книги пані Тетяни, вийде її нове видання. А поки щиро вітаємо колегу з уже здобутою нагородою і зичимо подальших успіхів і перемог на нашому спільному літературному фронті. Також дуже дякуємо організаторам конкурсу за вшанування пам’яті та популяризацію творчої спадщини одного з класиків української літератури. 

Павло Кущ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Тетяна Коноваленко перемогла у Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири імені Петра…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"