Тетяна Коноваленко перемогла у Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири імені Петра…

Тетяна Коноваленко перемогла у Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири імені Петра…

Творче об’єднання гумористів і сатириків Київської організації Національної спілки письменників України має підстави радіти творчим успіхам своєї колеги. Поетеса Тетяна Коноваленко та її веселі, дотепні  й водночас дошкульні збірки «Корпоратив» і «Погуляли» перемогли на Всеукраїнському літературному конкурсі гумору й сатири імені Петра Гулака-Артемовського.

Вручення відзнаки вже відбулося на Черкащині, а точніше, у місті Городище, де 234 роки тому народився відомий поет-байкар Петро Гулак-Артемовський. А організаторами творчого дійства свого часу стали Городищенська територіальна громада та Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України.

Тетяна Коноваленко є автором низки книжок гумору та сатири, її твори увійшли до антології веселого слова «Колючі каштани» та бойового листка «Сміхпайок», що побачили світ з ініціативи ТО гумористів і сатириків Київської організації НСПУ після початку повномасштабного вторгнення рашистів. Частину тиражу своїх видань письменниця періодично передає захисникам України.

Невдовзі у видавництві «Друкарський двір Олега Федорова», де побачили світ попередні книги пані Тетяни, вийде її нове видання. А поки щиро вітаємо колегу з уже здобутою нагородою і зичимо подальших успіхів і перемог на нашому спільному літературному фронті. Також дуже дякуємо організаторам конкурсу за вшанування пам’яті та популяризацію творчої спадщини одного з класиків української літератури. 

Павло Кущ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Тетяна Коноваленко перемогла у Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири імені Петра…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"