Театральна вистава «Лісова пісня» відтепер доступна онлайн

Театральна вистава «Лісова пісня» відтепер доступна онлайн

Вистава «Лісова пісня» за однойменним твором Лесі Українки від Львівського театру імені Леся Курбаса доступна на онлайн-театрі Dramox. Про це Читомо повідомили в театрі.

«Класичний текст Лесі Українки, драматична історія кохання лісової Мавки та людського хлопця Лукаша. Та в режисерській інтерпретації Андрія Приходька “Лісова пісня” стає історією не однієї жінки, а цілої нації. У трьох діях вистави, які можна назвати колядами, постають різні періоди української історії: від початку ХХ століття до радянських часів і сучасності, яка несе гіркий спадок минулого. Змінюється сцена, декорації, змінюється і Лукаш. Натомість Мавка, чию роль виконує талановита Марія Онещак, залишається такою ж як і на початку. Чарівна та наївна, із тим же весняним коханням в очах», — зазначають в театрі.

 

У виставі звучить віртуозне виконання автентичних українських пісень. Особливої автентичності додають виконані акапельно народні пісні Полісся та Гуцульщини.Також у виставі лунає музика, яку сама Леся Українка подала як рекомендацію у кінці своєї драми-феєрії. 

 

Актори та творці вистави наблизили інтерпретацію відомого твору Українки надзвичайно близько до оригіналу, хоч постановка і відрізняється від багатьох іншим своїм постмодерним баченням. 

 

 

Відтепер переглянути виставу можна будь-коли на Dramox50% з кожної підписки на онлайн-театр Dramox надходить театрам/авторам вистави. 

 

Dramox — чеський стрімінговий сервіс, який налічує понад 300 вистав з усього світу. В Україні сервіс запустився за тиждень до повномасштабного вторгнення росії. Dramox продовжує співпрацю з театрами під час війни, щоб відкривати український театр як українському, так і світовому глядачу. 50% з кожної підписки компанія передає театрам.  З травня 2023 року місячна підписка для українців становить 150 гривень замість 299 гривень на місяць.

 

Як повідомлялося, онлайн-театр Dramox пропонує понад 300 вистав, серед яких постановки українських класиків.

 

 

Чільне зображення: онлайн-театр Dramox

Оригінал статті на Suspilne: Театральна вистава «Лісова пісня» відтепер доступна онлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"