Твір на avitarart завершено
![Твір на avitarart завершено Твір на avitarart завершено](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1622882593_5674101.jpg)
Твір на avitarart завершено
Доброго дня!
Поспішаю повідомити, що твір на конкурс avitarart закінчено й ви можете ознайомитися з ним, якщо перейдете по посиланню – Супер блогер .
У цьому творі мені захотілося розкрити такий популярний на сьогоднішній день бізнес, який в народі називають інфоциганством.
І, на жаль, така неприємна назва невипадково, адже в багатьох онлайн школах продають інформацію, яку можна знайти безкоштовно, та ще й в кращій якості.
Незавжди, але часто.
А от яка інформація стане корисною для героїв цієї розповіді ви дізнаєтеся, якщо завітаєте на сторінку твору.
Цікавого прочитання та гарного вечора!
Оригінал статті на Букнет: Твір на avitarart завершено
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.