“Твоя Міра” дописана. Що далі?)

“Твоя Міра” дописана. Що далі?)

“Твоя Міра” дописана. Що далі?)

“Твоя Міра” дописана, і я беру творчу відпустку))

Що далі? Щось))

Наступною книгою циклу “Наперекір обставинам” планується “Альтернативна реальність”.

Ще не можу назвати точну дату, коли почну її викладати, бо у “відпустці” не відпочиватиму, а займуся друком “Фантомної довіри” (НАРЕШТІ!). Постійні погодження тексту ТМ зовсім не лишали мені часу ні на що…)

Неперевершена Asteriya вже підготувала для нової історії гарненькі обкладинки, які чекають свого часу.

 

Головний герой “Альтернативної реальності” — Данило Мелес, на прізвисько Борсук (meles (англ.) — борсук), котрий з’явився в останніх главах книги “Твоя Міра”, тож персонаж знайомий)

Про що історія? Звісно, що про кохання, але дорога до нього виявиться складною та заплутаною, і на шляху до омріяного щастя Борсуку доведеться розгадати чимало заплутаних загадок, древніх таємниць, зіштовхнутися з речами вищими за людське розуміння та розпочати полювання за магічними артефактами на кшталт великого менату богині Хатхор та сонячного човна Матет.

 

А ще… Влада Холод/Анфіса Сметаніна, підбиває мене взяти участь в оголошеному літературному конкурсі “Містичні дивовижі”.

Зараз я пишу виключно реал, а от у юності… містика й фентезі мені подобалися і я навіть написала кілька творів, рукописи яких потрібно знайти на горищі колишнього будинку моїх батьків, а це ще та містична пригода)) Один із них, під назвою “ТУМАН”, якщо він знайдеться, планую подати на конкурс.

Вчора була моя перша спроба, і, знайшовши купу різних цікавинок, я зупинила пошуки. Думаю, що спроб доведеться зробити кілька))

Якщо встигну знайти ВЧАСНО, то “ТУМАН” потрапить на конкурс, якщо не встигну — просто викладу, коли знайду й наберу, бо ж написаний він кульковою ручкою, у загальних зошитах в клітинку (ду-у-уже давно) і частково на основі реальних подій , що сталися в житті мого друга дитинства з певними містичними моментами (вже тоді реал починав пробиватися).

Тож… читайте-перечитуйте історії на порталі, чекайте новинок та друку ФД))

А я… трохи побуду у відпустці))) типу)))

❤️, Лана Вернік

 

Оригінал статті на Букнет: “Твоя Міра” дописана. Що далі?)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"