“Твоя Міра” дописана. Що далі?)

“Твоя Міра” дописана. Що далі?)

“Твоя Міра” дописана. Що далі?)

“Твоя Міра” дописана, і я беру творчу відпустку))

Що далі? Щось))

Наступною книгою циклу “Наперекір обставинам” планується “Альтернативна реальність”.

Ще не можу назвати точну дату, коли почну її викладати, бо у “відпустці” не відпочиватиму, а займуся друком “Фантомної довіри” (НАРЕШТІ!). Постійні погодження тексту ТМ зовсім не лишали мені часу ні на що…)

Неперевершена Asteriya вже підготувала для нової історії гарненькі обкладинки, які чекають свого часу.

 

Головний герой “Альтернативної реальності” — Данило Мелес, на прізвисько Борсук (meles (англ.) — борсук), котрий з’явився в останніх главах книги “Твоя Міра”, тож персонаж знайомий)

Про що історія? Звісно, що про кохання, але дорога до нього виявиться складною та заплутаною, і на шляху до омріяного щастя Борсуку доведеться розгадати чимало заплутаних загадок, древніх таємниць, зіштовхнутися з речами вищими за людське розуміння та розпочати полювання за магічними артефактами на кшталт великого менату богині Хатхор та сонячного човна Матет.

 

А ще… Влада Холод/Анфіса Сметаніна, підбиває мене взяти участь в оголошеному літературному конкурсі “Містичні дивовижі”.

Зараз я пишу виключно реал, а от у юності… містика й фентезі мені подобалися і я навіть написала кілька творів, рукописи яких потрібно знайти на горищі колишнього будинку моїх батьків, а це ще та містична пригода)) Один із них, під назвою “ТУМАН”, якщо він знайдеться, планую подати на конкурс.

Вчора була моя перша спроба, і, знайшовши купу різних цікавинок, я зупинила пошуки. Думаю, що спроб доведеться зробити кілька))

Якщо встигну знайти ВЧАСНО, то “ТУМАН” потрапить на конкурс, якщо не встигну — просто викладу, коли знайду й наберу, бо ж написаний він кульковою ручкою, у загальних зошитах в клітинку (ду-у-уже давно) і частково на основі реальних подій , що сталися в житті мого друга дитинства з певними містичними моментами (вже тоді реал починав пробиватися).

Тож… читайте-перечитуйте історії на порталі, чекайте новинок та друку ФД))

А я… трохи побуду у відпустці))) типу)))

❤️, Лана Вернік

 

Оригінал статті на Букнет: “Твоя Міра” дописана. Що далі?)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на дилогію!

Доброго здоров’ячка, мої любі! Хочу звернути вашу увагу, що сьогодні діє знижка на найкарколомнішу історію! Особисто я її люблю за особливий ірландський гумор, яким насичена друга частина) Перша частина «Позичене кохання»

Знайомство та візуал до “Випадкової нареченої”

Привіт, мої любі читачі!

 

Трохи про те, як наважилась написати любовний роман.

Це, до речі, мій перший в житті!

Тому щиро дякую за теплі відгуки, чисельні зірочки та коментарі. Це дуже надихає та підтримує. Авторські

Придбай обкладинку – допоможи Зсу

ДОБРОГО ЧАСУ ДОБИ, ВСІМ БУКНЕТІВЦЯМ!

Для тих, хто чує про мене вперше, певно, трішки розкажу про себе. Я – Анна Тейлор, або ж Анна Тей, якою мене знають як дизайнера обкладинок для електронних книг. Не кажу, що я профі, але вже

Такий шанс не варто упускати!

Залітайте)Знижка на мою книгу!!!Всім гарного проведення часу за прочитанням даної історії!

Подаруй мені кохання

Я привела до хати небезпечного чоловіка. Познайомила його з сім’єю і дозволила наразити нас на небезпеку.

Анонс новинки! Запрошую до читання!

Вітаю вас, мої любі читачі! Роман “Лерд дав слово” досяг екватора. І з цієї нагоди презентую новий твір – короткий любовний роман “Ти завжди будеш в моїх обіймах”. Автор обкладинки Asteriya Wind

Чесно кажучи, не думала,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"