Меню

Творчі плани

Букнет Творчі плани

Творчі плани

Вітаю вас, мої любі читачі!

Другий літопис розповість про інших героїв. Підкажу, з ними ви вже познайомилися на сторінках пригод Кароліни та Ренана. Так, друга книга буде про невгамовну цілительницю Майю Нуарнайт і таємничого некроманта Арманда Ле’Стре. Другий літопис ще знаходиться в процесі народжнення, написано близько тридцяти глав. Планую почати її викладати, але трохи пізніше.

Третій літопис розповість історію Веліанора Воржиаля. Ми зможемо поглянути на знайомі нам події, а також на нові пригоди та обставини, з точки зору верхівки нейліандської влади, і, нарешті, зрозуміємо, що спонукало рід Воржиалей вчиняти саме так, а не інакше. 

Я ще не знаю, про кого буде четвертий літопис. Можливо, про Вейна де-Гонтрі – артефактора і заступника Ренана. А може бути, що про легендарних Талісу і Тарсона, або ж я розповім, чому Даріус Мєльє так ненавидить Службу Безпеки Імперії. Зрештою, історичний пласт в п’ять тисяч років дає простір для фантазії))) Додам лише, що читати літописи можна буде як по порядку, так і самостійно.

Напевно ви звернули увагу на те, що перша книга починається і завершується словами Огнеслава Войніра, спадкоємця Заккарійского престолу, який знайшов ці “літописи”. І я точно знаю, що книгою, яка завершить цикл, буде та, що розповість його історію.

Одразу обмовлюся, що в цьому циклі не буде “потраплянок”, ельфів та драконів, які оселилися в інших книгах. Нічого не маю проти цих героїв, можливо, коли-небудь і сама напишу книгу про спекотну потраплянку, яка рухом брів “наводить шороху” в фентезійному світі. Але на материку Тріскеліон, де розташовується Нейліандська імперія, і без них своєї дивини вистачає.

Крім цього циклу, в процесі перекладу знаходиться розповідь, не пов’язана з “літописами”. “Легенда Пекельної дороги” – так називається цей твір. Його герої – практично наші сучасники. У тексті буде трохи містики і обов’язковий хепі-енд, але це все, що я поки розкрию. На сюжет оповідання вплинули улюблені мною твори: “Майстер і Маргарита” М. А. Булгакова і творчість чудових груп “Арія” та “Кіпєлов”. Так що не дивуйтеся, коли ви на сторінках книги знайдете знайомі цитати або вірші, звісно, перекладені та зарифмовані близько до оригінальний текстів.

Ласкаво прошу на сторінки книг! Сподіваюся, що вам сподобається! Буду вдячна за коментарі та уподобайки))) Ваша Катріна Страж.

Оригінал статті на booknet.com: Творчі плани

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення