Творчі плани

Творчі плани

Творчі плани

Вітаю, шановні читачі.
Бачу, що активність читання на сайті є, і це дуже добре. Приємно бачити, що книги зараз комусь допомагають у такі складні часи.

Поділюся з вами найближчими творчими планами.
Наразі я вже декілька разів була вимушена переїжджати. Все ще сидимо на валізах, як кажуть, та усе одно зібралася потроху повертатися до роботи з книгами.

Однак оскільки наразі я не дома і є вірогідність, що знову доведеться міняти житло, передплату я поки не відновлюю. Я буду писати Ученицю чаклуна в стіл. Це вважаю найкращим варіантом у такій ситуації. І вже потім відновлю публікацію і буду спокійна, що ви побачите фінал книги.

Ще я хочу публікувати продовження АМХ 3. Деякі з вас вже його читали в іншій версії, але не всі, тому зараз буду потихеньку публікувати фінальну частину АМХ. Планую старт на наступному тижні. Також хочу опублікувати додатковий путівник по світу Чарогір’я.

Я буду працювати над двома проєктами в міру сил і можливостей. Сподіваюся на ваше розуміння.

Дуже дякую за цікавість до моєї творчості.

Сил нам у такі складні часи. Ми витримаємо! Ми вистоїмо! Україна переможе!

Оригінал статті на Букнет: Творчі плани

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"