Творча зустріч із непересічною особистістю

Творча зустріч із непересічною особистістю

У залі Літературної слави Львівської письменницької організації відбулася презентація історичного  роману Вероніки Мосевич «Ґардаріка. Таємниця забутого світу». Письменниці-романістки Лана Перлулайнен та Леся Бернакевич, драматургиня Ольга Кіс, поетеса Наталія Калиновська та модератор  літературної зустрічі Олесь Дяк відзначили вміння авторки створити сюжет, інтригу, добротний стиль та читабельність книги.

Вероніка Мосевич багато років проживає в Німеччині, але не забуває рідного краю. Вона розповіла, що роман про епоху Київської Русі писала здебільшого після роботи, ночами, упродовж трьох літ.

Крім літературної творчості, Вероніка серйозно займається співом, музикою (грає на фортепіано й гітарі) , створює власну музику,  аранжувальні композиції. Окреме її захоплення – відродження з небуття  старовинних народних пісень, зокрема колядок і гаївок, записуючи їх із голосу старших людей – носіїв автентики з  високогір’я Карпат. Але й музичним мистецтвом не вичерпується творчість Вероніки Мосевич. Її картини експонувалися на виставках в Україні та за кордоном.

Про непересічний талант письменниці свідчить і той факт, що вона отримала запрошення на вступ до Національної спілки письменників України майже одночасно від двох організацій — Київської та Львівської. Обрала Львівську, бо ж  родом — із Дрогобича…

P.S. Поки писалися ці рядки, — стало відомо, що Вероніка Мосевич удруге отримала відзнаку «Міжнародний вибір»  літературного конкурсу «Коронація слова» – 2021 за роман «Біжи, Мартусю», у сюжет якого покладені трагічні долі очевидців Другої світової війни, з якими особисто знайома авторка книги. З нетерпіння чекатимемо на вихід нового роману у світ.

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Творча зустріч із непересічною особистістю

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"