«та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

«та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

«та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

Бризки шампанського, салюти та фанфари… Роман «Та, що біжить уві сні» завершено! Таша пройшла такий нелегкий шлях, стільки навчилася і справді змінилася. Розбещена інфантильна мажорка подорослішала, порозумнішала і перетворилася на самодостатню впевнену в собі дівчину, яка знає, чого хоче від життя.

Все могло скластися інакше…

Мені завжди цікаво читати ваші версії подальшого розвитку подій. Не приховую, коли ніхто не здогадувався, що відбуватиметься далі, я як єхидна мушка, сиджу задоволена і потираю лапки. До речі, деякі коментарі змушували мене (і не раз!) розширити історію.

Наприклад, любовної лінії Алістера і Таші могло б і не бути! У мене було два варіанти розвитку подій, і в одному з них вони мали залишитися просто друзями (без жодного інтиму…). Ще за однією версією саме Алістер мав заважати Таші повернутися додому, бо закохався у неї і не хотів відпускати. Зрештою, я таки вибрала саме такий фінал, де мудрий Алістер і вже мудра Таша так красиво прощаються. Сподіваюся, ніхто не лишився розчарованим!

От і все… Тікаю пити шампанське на честь завершення книги! А потім – одразу за роботу! Новий роман вже чекає на старт! Відкрию маленький секрет. Це буде історія загадкової та таємничої Яри… Історія буде зовсім іншою, але до Феєрії ми ще зазирнемо. Якщо вам сподобалася «Та, що біжить уві сні», не забудьте підписатися на автора, щоб не пропустити вихід нової книги!

Всіх люблю, цілую, обіймаю! До нових зустрічей!!!!!!

Ваша Марина.

Оригінал статті на Букнет: «та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"