«та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

«та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

«та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

Бризки шампанського, салюти та фанфари… Роман «Та, що біжить уві сні» завершено! Таша пройшла такий нелегкий шлях, стільки навчилася і справді змінилася. Розбещена інфантильна мажорка подорослішала, порозумнішала і перетворилася на самодостатню впевнену в собі дівчину, яка знає, чого хоче від життя.

Все могло скластися інакше…

Мені завжди цікаво читати ваші версії подальшого розвитку подій. Не приховую, коли ніхто не здогадувався, що відбуватиметься далі, я як єхидна мушка, сиджу задоволена і потираю лапки. До речі, деякі коментарі змушували мене (і не раз!) розширити історію.

Наприклад, любовної лінії Алістера і Таші могло б і не бути! У мене було два варіанти розвитку подій, і в одному з них вони мали залишитися просто друзями (без жодного інтиму…). Ще за однією версією саме Алістер мав заважати Таші повернутися додому, бо закохався у неї і не хотів відпускати. Зрештою, я таки вибрала саме такий фінал, де мудрий Алістер і вже мудра Таша так красиво прощаються. Сподіваюся, ніхто не лишився розчарованим!

От і все… Тікаю пити шампанське на честь завершення книги! А потім – одразу за роботу! Новий роман вже чекає на старт! Відкрию маленький секрет. Це буде історія загадкової та таємничої Яри… Історія буде зовсім іншою, але до Феєрії ми ще зазирнемо. Якщо вам сподобалася «Та, що біжить уві сні», не забудьте підписатися на автора, щоб не пропустити вихід нової книги!

Всіх люблю, цілую, обіймаю! До нових зустрічей!!!!!!

Ваша Марина.

Оригінал статті на Букнет: «та, що біжить уві сні» добігла до фіналу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"