Таємнички
![Таємнички Таємнички](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616480963_7027499.jpeg)
Таємнички
Знайомтесь, це героїня мого містичного роману “Три сльози янгола”, Анастасія Журавльова – хто читав книгу, той трохи знайомий із нею.
(Відразу кажу, красуня на фото моє електроне рукотворіння, тому, чоловіки, номер не просіть))) Саме такий образ я носила у голові 12 років і втілила його в життя, за допомогою десятка програм. Хвала технологічній революції )
Ви читали уже, що книга писалася мною в юності, а саме в 16. Певно саме тому при роботі з нею я викопала багато особистих спогадів й почуттів.
І так, чим особлива моя Анастасія? Карти на стіл. )))
Трохи автобіографічної схожості:
_ Мене по життю часто випадково називають Настею, це по-перше. Причому називають такі люди, які знають не один день. Розкрию ще один секрет, що саме так мама мене і планувала назвати, тому певно це моє енергетичне ім’я.
_ По-друге, у юності я мріяла так назвати донечку. Тому вибір ім’я взагалі не стояв.
_ Я як і вона я маю економічну освіту (хоч це не акцентується у теперішньому тексті).
_ У нас обох не було в житті рідного батька.
_ На той час я мала кращу подружку, як сестру, і ми жили в одному будинку. Христина була змальована по характеру частково саме з тієї дівчини. До речі, вона теж юрист за освітою))
_ Ім’я Олег мені дуже подобалося тоді. А ще ми з подругою мріяли, щоб хлопці були кращими друзями, як Олег і Антон.
_ Характер мій? Певно мій теперішній з крихтами юнацького відлуння))), хоча я не так схильна до паніки.
Ще трохи збігів:
* Якось в мене почалися проблеми з волоссям і перукар сказала, що моє довжелезне волосся схоже на лялькове, і взагалі я бліда мов фарфорова лялька. Так зародився образ Лори хоч ідея написання книги тільки поблискувала у підсвідомості.
* З дитинства бережу камінчик – гірський кришталь у вигляді краплі. Не знаю чому, просто і в 3, і в 16, і в 28 я обожнюю його. Зробила кулон і загубила. Коли книгу було дописано через три роки, я збагнула, що мала схожу прикрасу. І не повірте, кулон знайшовся згодом зовсім випадково, Я розцінюю це в якості дзвіночка від долі. Книга мала побачити світ.
І перейдемо до невтішного.
В час написання книги, я переживала розставання з першим коханням (не Олегом) тому і Насті випала не легка доля)))
Спершу це мав бути твір про розбите серце та прокляту ляльку-убивцю, але дізналася, що існує схожий фільм про ляльку Аннабель і облишила цю ідею.
Чому янголи? Питання з зірочкою…
Поштовхом до написання теперішньої історії стали мої сни про людей у білому. На цьому припиняю язик, бо подумаєте, що я зовсім дивачка))))
Ось тому моя Настя особлива, бо особливим був і мас процес написання.
Було цікаво? Якщо так дайте зворотній зв’язочок.
Посилання на книгу
Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.
З повагою, ваша Наталі Паррел
Оригінал статті на Букнет: Таємнички
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.