Таємна новинка!

Таємна новинка!

Таємна новинка!

Сьогодні дуже хвилюючий день. Розпочалася публікація мого сучасного любовного роману “Таємне завдання”. Ця історія настільки захопила мене, що я відклала усі плани й почала працювати над нею.

# фіктивні стосунки;

# таємниці;

# кохання та пристрасть.

Смачний шматочок для апетиту:

Анна напружилася та притулилася спиною до стіни. Він насунувся на неї, мов бойовий танк. Однією рукою схопив за талію, а іншою вхопився за долоню. Їхні пальці сплелися і це стало сигналом, зеленим світлом для рішучихдій. Його губи цілували її жадібно, квапливо, наче боялися, що їх власниця знову втече. А вона, остаточно здалася під таким натиском і зрозуміла – програла у цій нерівній боротьбі. Почуття взяли на нею верх й опиратися не було сил.

Цілувала чоловіка у відповідь, плавилася від його дотиків та насолоджувалася цією миттю. Пристрасть полонила їх обох, відрізаючи усі шляхи відступу. Її майка майже безшумно впала на підлогу. Дівчачі пальчики впевнено розстібали дрібні ґудзики на сорочці. Нарешті, позбавившись від зайвого одягу, притулилася до його тіла. Він злегка відсторонився й подивився на неї затуманеним поглядом:

– Скажи, що ти його не кохаєш.

Здавалося, це зараз єдине, що турбувало чоловіка. У такому стані Анна могла розповісти будь-що. Поклала свої долоні на широкі плечі й з її вуст вирвалось зізнання:

– Не кохаю. Я закохалася у тебе.

Вона застигла нерухомо, уважно стежачи за реакцією чоловіка. Нарешті він її викрив, досягнув бажаної правди. Здавалося, чоловік зараз розвернеться і піде геть, цілком задоволений собою.

Запрошую до читання новинки, а також натиснути конопочку “Відстежувати автора” на моїй сторінці, де тепло, затишно і завжди Вам раді. Таким чином Ви отримаєте сповіщення щодо оновлень та майбутніх новинок.

З любов’ю Кристина Асецька!

Оригінал статті на Букнет: Таємна новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"