Танго над прірвою 2

Танго над прірвою 2

Танго над прірвою 2

Привіт, мої хороші.

Танго над прірвою 2

Анотація:

Вона стояла під дощем намагаючись не впасти на коліна та не завити від болю. Холодні краплі стікали по лицю перемішуючись зі сльозами, тому ніхто не розумів, що вона плаче.
Куди тепер йти? Що робити? Сьогодні вона втратила все… Коханого… Кар’єру… Своє життя…
Єдиний сенс за який вона вхопилася, це смужка тесту на вагітність, яку Влада стискала холодною рукою в кишені куртки. Все повторювалось знову, немов якесь чортове, замкнене коло… Вона знову самотня. З його дитям під серцем і без жодних шансів на щастя… Однак йому ніколи не дізнатись про це!.. Ніколи!..

Для ти хто ще нвстиг ознайомитись з першою частиною:

Танго над прірвою

Анотація:

Владі було вісімнадцять коли вона зустріла його. Сильного, красивого, успішного… Вона ніколи не зустрічала таких чоловіків, тому не дивно, що одразу втратила голову. А він взяв те що йому запропонували та зник з її життя наступного ранку, покинувши з розбитим серцем. І ось через п’ять років вони зустрінуться лицем до лиця в розкішному ресторані де Влада працює офіціанткою. Що це: доля, чи фатум? Адже Назар знову вирішив заявити на неї свої права. Та чи варто вірити йому? Особливо тоді, коли в нього є наречена, про яку Влада нічого не знає. І що буде, коли Назар сам стане заручником свого бажання? Чи зможе втримати ту, яку покохає всім серцем? 

З нетерпінням чекаю на Вас та вашу підтримку.

З любов’ю, ваша В. Д

 

 

Оригінал статті на Букнет: Танго над прірвою 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"