Танго над прірвою 2

Танго над прірвою 2

Танго над прірвою 2

Привіт, мої хороші.

Танго над прірвою 2

Анотація:

Вона стояла під дощем намагаючись не впасти на коліна та не завити від болю. Холодні краплі стікали по лицю перемішуючись зі сльозами, тому ніхто не розумів, що вона плаче.
Куди тепер йти? Що робити? Сьогодні вона втратила все… Коханого… Кар’єру… Своє життя…
Єдиний сенс за який вона вхопилася, це смужка тесту на вагітність, яку Влада стискала холодною рукою в кишені куртки. Все повторювалось знову, немов якесь чортове, замкнене коло… Вона знову самотня. З його дитям під серцем і без жодних шансів на щастя… Однак йому ніколи не дізнатись про це!.. Ніколи!..

Для ти хто ще нвстиг ознайомитись з першою частиною:

Танго над прірвою

Анотація:

Владі було вісімнадцять коли вона зустріла його. Сильного, красивого, успішного… Вона ніколи не зустрічала таких чоловіків, тому не дивно, що одразу втратила голову. А він взяв те що йому запропонували та зник з її життя наступного ранку, покинувши з розбитим серцем. І ось через п’ять років вони зустрінуться лицем до лиця в розкішному ресторані де Влада працює офіціанткою. Що це: доля, чи фатум? Адже Назар знову вирішив заявити на неї свої права. Та чи варто вірити йому? Особливо тоді, коли в нього є наречена, про яку Влада нічого не знає. І що буде, коли Назар сам стане заручником свого бажання? Чи зможе втримати ту, яку покохає всім серцем? 

З нетерпінням чекаю на Вас та вашу підтримку.

З любов’ю, ваша В. Д

 

 

Оригінал статті на Букнет: Танго над прірвою 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"