так, це саме те
так, це саме те
Багато дівчат приблизно раз у місяць стикаються з нею – майстринею манікюру. Дві дівчини. Дві години наодинці. Тиша? О ні, це ж безглуздя! Адже погодьтесь, відвідини салону краси розслабляють не скільки процедурами, скільки обміном свіжими плітками. Цю атмосферу складно пояснити, але відчуття по-справжньому незабутні. У такому насиченому складному житті деколи так бракує звичайної дівчачої безтурботності…
Ніхто не задумується, а що ж цікавого є в майстрині манікюру, окрім пліток інших клієнток. Вона ж така звичайна і проста хіба ні? Так, лишень дитина розлучених батьків, яка не змогла знайти свого покликання, здобуваючи бакалаврський ступінь в університеті. Зовсім нецікаве і типове життя до того дзвінка незнайомця, який розслідував отруєння абсолютно невідомої жінки, а натрапив на неї і розслідування заграло новими фарбами…
Так, це саме те, про що ви подумали. НОВИНКА НА ГОРИЗОНТІ. Я нарешті дозріла до цього і дуже схвильована))) Сподіваюсь, написання пройде добре і ви швидко поласуєте новою детективною історією
Оригінал статті на Букнет: так, це саме те
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.