“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович
![“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович “Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович
Або Хто винен, що твої діти називають татком іншого?
“Чим ближче ми підїжджали, тим більше я нервувала. А коли машина Тоні, шалено пропетляла бездоріжжям та, врешті, зупинилася в невеликій затишній бухті, моє серце закалатало так, немов хотіло пробити грудну клітку і вискочити назовні.
Пісок, схожий на золотий пил. Кришталево прозора вода. Величезна вогненна куля, що ось-ось плюхнеться в солонуваті спокійні морські води. Величезні кам’яні валуни, які височіють над водою.
Я досі пам’ятаю приємне тепло нагрітих за день каменів. Пам’ятаю з того вечора, коли була тут з Натаном. Тоді він, як зараз Тоні, подав мені руку і допоміг зручно розміститися на кам’яній громадині. Тоді поруч зі мною сидів Натан. Зараз Тоні. Він дістав з багажника пляшку вже трохи теплого Бордо, не згадаю точну назву, відкоркував дорожнім штопором й зараз ми сиділи і попивали злегка терпкувате вино прямо з горла.
— Люблю це місце. Тут шалено красиво! Ти бувала тут?
— Ні, — я вирішила збрехати в малому. А то ж він напевно що запитає, коли і з ким. І мені все одно доведеться йому брехати. Тому що розповідати, що саме тут його брат позбавив мене невинності за кілька тижнів до нашого з ним весілля я точно не стану. Хоч ріжте! Не така я смілива!
— Я випадково знайшов цю бухту, коли ми якось відпочивали тут з хлопцями. Ще до того, як прийшов у нашу танцювалку. Показав Натану. Йому дуже сподобалося. Він возив сюди своїх дівчат. А я нікого не привозив. Хотів якось показати її тобі, але щось тоді не склалося. Не згадаю що.”
Далі буде десь ТУТ. О 20.00.
Всіх люблю, обіймаю, гарного дня бажаю!
Оригінал статті на Букнет: “Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.