“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

Або Хто винен, що твої діти називають татком іншого?

“Чим ближче ми підїжджали, тим більше я нервувала. А коли машина Тоні, шалено пропетляла бездоріжжям та, врешті, зупинилася в невеликій затишній бухті, моє серце закалатало так, немов хотіло пробити грудну клітку і вискочити назовні.

   Пісок, схожий на золотий пил. Кришталево прозора вода. Величезна вогненна куля, що ось-ось плюхнеться в солонуваті спокійні морські води. Величезні кам’яні валуни, які височіють над водою.

   Я досі пам’ятаю приємне тепло нагрітих за день каменів. Пам’ятаю з того вечора, коли була тут з Натаном. Тоді він, як зараз Тоні, подав мені руку і допоміг зручно розміститися на кам’яній громадині. Тоді поруч зі мною сидів Натан. Зараз Тоні. Він дістав з багажника пляшку вже трохи теплого Бордо, не згадаю точну назву, відкоркував дорожнім штопором й зараз ми сиділи і попивали злегка терпкувате вино прямо з горла.

   — Люблю це місце. Тут шалено красиво! Ти бувала тут?

   — Ні, — я вирішила збрехати в малому. А то ж він напевно що запитає, коли і з ким. І мені все одно доведеться йому брехати. Тому що розповідати, що саме тут його брат позбавив мене невинності за кілька тижнів до нашого з ним весілля я точно не стану. Хоч ріжте! Не така я смілива!

   — Я випадково знайшов цю бухту, коли ми якось відпочивали тут з хлопцями. Ще до того, як прийшов у нашу танцювалку. Показав Натану. Йому дуже сподобалося. Він возив сюди своїх дівчат. А я нікого не привозив. Хотів якось показати її тобі, але щось тоді не склалося. Не згадаю що.”

Далі буде десь ТУТ. О 20.00.

Всіх люблю, обіймаю, гарного дня бажаю!

Оригінал статті на Букнет: “Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"