“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

“Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

Або Хто винен, що твої діти називають татком іншого?

“Чим ближче ми підїжджали, тим більше я нервувала. А коли машина Тоні, шалено пропетляла бездоріжжям та, врешті, зупинилася в невеликій затишній бухті, моє серце закалатало так, немов хотіло пробити грудну клітку і вискочити назовні.

   Пісок, схожий на золотий пил. Кришталево прозора вода. Величезна вогненна куля, що ось-ось плюхнеться в солонуваті спокійні морські води. Величезні кам’яні валуни, які височіють над водою.

   Я досі пам’ятаю приємне тепло нагрітих за день каменів. Пам’ятаю з того вечора, коли була тут з Натаном. Тоді він, як зараз Тоні, подав мені руку і допоміг зручно розміститися на кам’яній громадині. Тоді поруч зі мною сидів Натан. Зараз Тоні. Він дістав з багажника пляшку вже трохи теплого Бордо, не згадаю точну назву, відкоркував дорожнім штопором й зараз ми сиділи і попивали злегка терпкувате вино прямо з горла.

   — Люблю це місце. Тут шалено красиво! Ти бувала тут?

   — Ні, — я вирішила збрехати в малому. А то ж він напевно що запитає, коли і з ким. І мені все одно доведеться йому брехати. Тому що розповідати, що саме тут його брат позбавив мене невинності за кілька тижнів до нашого з ним весілля я точно не стану. Хоч ріжте! Не така я смілива!

   — Я випадково знайшов цю бухту, коли ми якось відпочивали тут з хлопцями. Ще до того, як прийшов у нашу танцювалку. Показав Натану. Йому дуже сподобалося. Він возив сюди своїх дівчат. А я нікого не привозив. Хотів якось показати її тобі, але щось тоді не склалося. Не згадаю що.”

Далі буде десь ТУТ. О 20.00.

Всіх люблю, обіймаю, гарного дня бажаю!

Оригінал статті на Букнет: “Так це ж вже було!”, як казав Леонід Данилович

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"