Так довго чекала, й таки дочекалась!!!
Так довго чекала, й таки дочекалась!!!
Гаряча новинка від Каміли Дані!!!
Гаряче, пристрасно, непередбачувано!!! Боротьба за свободу, за життя і з своїми почуттями…
Та про що це? Дивіться самі!!!
Це третя книга в циклі, але можна читати окремо.
Анотація до книги: 18+
– Хочеш свободи? – кам’яний вираз обличчя. – Тоді зіграємо, – в темних очах пітьма з відблисками язиків полум’я.
– Для тебе моє життя це гра? – ще сильніше стискаю пістолет.
Тремтячими руками направляю дуло прямісінько в серце шакала. Знаю, що не зможу вистрілити, але це моя остання надія на порятунок.
– Ти – свідок. І те, що ще дихаєш доводить тільки одне, – примружує повіки відкидаючи голову на підголівник. – Ти – моя власність. Хочу граю, не хочу – куля в руду голівоньку.
#зрада;
#альтернативний світ;
#приборкання рудої бестії;
#поранена душа героя;
#відверто;
#таємниці;
ЧИТАТИ ТУТ
Оригінал статті на Букнет: Так довго чекала, й таки дочекалась!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.