Так все ж таки серце чи розум?
Так все ж таки серце чи розум?
Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”
— Я вже сказала!
— Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!
Я мовчала. Серце рвалося з грудей. У вухах стояв дзвін. Я важко дихала. І продовжувала мовчати.
Він схопив мене за плечі.
— Навіщо ти тут?! Скажи мені! Може за цим?
Його гарячі губи накрили мої. Він сильними та впевненими рухами пригорнув мене до себе. Я спочатку завмерла від несподіванки, потім стала відбиватися. Я з усіх сил намагалася вирватися. Але він не збирався поступатися мені на цей раз. Тримав мене міцно.
— Пусти мене, придурок! Не смій! Не торкайся до мене!
Я відчула гарячі поцілунки на шиї і його долоню на моїх грудях. Я страшенно злякалася!
Читаємо ТУТ.
Дякую усім, хто мене читає!
Гарних вихідних всім добрим людям!
Оригінал статті на Букнет: Так все ж таки серце чи розум?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.