Так а що там таке?

Так а що там таке?

Так а що там таке?

Терміново! Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла”, як у тому анекдоті — чоловік повертається з відрядження, а там…

… “А ще … Я злилася на нього, тому що якби не він, все в моєму житті було б по іншому! Я б не наробила стільки дурниць! Так, я розумію — все завжди впирається в мій власний вибір, але … Ні, однозначно! У всьому винен Натан! Якби я не зустріла його тоді, зараз ми з Тоні були б одружені! Я б уникла всіх цих мук і гріхів!

   — Я бачу єдиний спосіб вгамувати тебе!

   Раптом Натан стрімко підійшов до мене, схопив за плечі і просто впечатав мене в двері. Потім жадібно припав до моїх губ. Все сталося так швидко, що я навіть трохи злякалася. Від несподіванки я здивовано дивилася на нього. Для Натана не надто характерні бурхливі прояви почуттів і раптові емоційні реакції.

   — Я трохи не збожеволів за цю ніч! Ти не уявляєш, що за думки приходили мені в голову! Ти ж не брешеш мені? У вас дійсно зламалася машина?

   — Так! До чого ці питання?

   — Я не хочу тебе образити, але …

  Він замовк, підбираючи слова. Нарешті, просто запитав:

   — Між тобою і Тоні … Коротше, між вами нічого такого не було, поки я був у від’їзді?

   Я скам’яніла. Буквально. Моє серце припинило битися, а потім застукало дуже швидко. Мене кинуло в жар. Але я постаралася якомога спокійнішим тоном сказати:

   — Що за маячня!” …

Далі буде десь ТУТ.

Усім чудової суботи!

Переробити усі свої нагальні роботи та ще й встигнути відпочити!

Оригінал статті на Букнет: Так а що там таке?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"