Січеславська авторка-дебютантка презентувала роман у жанрі іронічного детективу

Січеславська авторка-дебютантка презентувала роман у жанрі іронічного детективу

Попри війну в українську літературу, демонструючи натхнення і талант, приходять нові імена. Приємно, що відбувається це і на Дніпропетровщині. Так нещодавно серед тих, хто зробив серйозну заявку на своє входження до цеху майстрів красного слова, стала Олена Воротнікова з Першотравенська зі  своєю першою ластівкою – книгою «Марта». Як сама окреслює авторка, видавнича новинка написана у жанрі іронічного детективу. Що вже само собою є цікавим і таким, що інтригує.

 З приємністю хочу зазначити, що до «відкриття» Олени Воротнікової, як і годиться, долучилася Дніпропетровська обласна організація НСПУ в особах Марії Дружко, Євгенії Яворської та Яни Ловчинської. Перші дві членкині взагалі виступили організаторами виходу поліграфічної новинки у книжковому видавництві «Дружко».

 Як кажуть, за океаном «спешл сенкс» КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей», у стінах якої пройшло чудове представлення нового видання, знову ж таки, послуговуючись українсько-англійським  суржиком, – презентація.

 Попри дебют у якості автора, героїня імпрези – пані Олена Воротнікова –почувалася не лише впевнено, а й випромінювала магнетизм до своєї персони у всіх присутніх на дійстві. Цьому, як на мене, сприяв доволі багатий життєвий досвід літераторки-дебютантки і водночас незгасимий молодечий запал.

Дебютантка, як на мене, становить значний інтерес для команди Дніпропетровської обласної організації НСПУ.

Фідель Сухоніс

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Січеславська авторка-дебютантка презентувала роман у жанрі іронічного детективу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"