«Сірі бджоли» Куркова отримали американську премію незалежних видавців

«Сірі бджоли» Куркова отримали американську премію незалежних видавців

Роман Андрія Куркова «Сірі бджоли» у перекладі англійською Бориса Дралюка отримав премію Foreword INDIES Book of the Year, яку вручає американський літературний журнал Foreword Reviews. Про це повідомляється на офіційному сайті медіа.

 

Премію присудили найкращим книжкам, що вийшли 2022 року у невеликих, незалежних чи університетських видавництвах.

 

Роман Андрія Куркова «Сірі бджоли» (видавництво Deep Vellum) здобув перемогу у категорії «Вибір редакторів» серед творів художньої літератури.

На цьогорічний конкурс було подано понад 2600 робіт у 55 категоріях. Редактори Foreword Reviews обрали приблизно по 10 фіналістів у кожному жанрі. Потім переможців серед цих фіналістів визначали бібліотекарі та книготорговці. Повний список лавреатів можна подивитись на сайті журналу.

 

Нагадаємо, роман Андрія Куркова «Сірі бджоли» українською вийшов 2018-го у видавництві «Фоліо». Його переклад англійською увійшов до списку найкращих книжок 2022 за версією The New Yorker, став переможцем американської Національної премії гуртка книжкових критиків (National Book Critics Circle Award), Квебекської премії книготорговців та був відзначений Національною премією Медічі у Франції.

 

Журнал Foreword Reviews – незалежне американське медіа, засноване 1998 року. Публікує рецензії та огляди найкращих книжок незалежних видавництв. Виходить онлайн та у друкованому вигляді.

 

 

Фото: Валентин Кузан, Craft

Оригінал статті на Suspilne: «Сірі бджоли» Куркова отримали американську премію незалежних видавців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"