Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

Сім духів Різдва — сім книг для створення святкового, новорічного настрою у наших читачів напередодні Нового року. Відшукати особливий святковий настрій поміж сторінок книг, Радіо Культура допомогла Мія Марченко, письменниця і перекладачка (ефір).

“Різдвяна пісня в прозі”, Чарльз Діккенс

Західноєвропейська традиція розповідати історії про Різдво розпочинається з історії, написаної Чарльзом Діккенсом. “Різдвяна пісня в прозі” створює надзвичайний святковий настрій і максимально переносить у магію зимової ночі таємничої Британії 1843 року. Розмаїття екранізацій, видань, українських перекладів, допоможе вибрати вам сам той формат казки-повісті, який припаде до смаку.

Це історія про старого скнару містера Скруджа, який ненавидить Різдво, бо свято вимагає в нього зайвих затрат. Він уголос зневажає його і стверджує, що Різдво є безглуздим і непотрібним святом для марнотратів. Врешті вночі його навідують три Різдвяні Духи, які докорінно змінюють його життя: Дух Минулого Різдва, Дух Теперішнього Різдва та Дух Прийдешнього Різдва.

Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

“Снігова сестричка”, Мая Люнде

Історія про десятирічного хлопчика Юліана, батьки якого забули прикрасити будинок на Різдво та наповнити дім Різдвяним духом. Нова подруга хлопчика Гедвіґ живе в чудовому будинку, неперевершено прикрашеному до Різдва. Проте будинок чомусь геть пустий і діти в ньому самі.

Це різдвяна катарсична історія — очищає душу, пом’якшує серце і реанімує вразливість. В Україні ця книга видана “Видавництвом Старого Лева”, окрім захопливого сюжету, на читача очікують ще й неймовірні ілюстрації, які можна розглядати годинами.

“Снігова сестричка” — це ще й повість про те, що ми завжди маємо вибір — застрягати у своєму горі чи все-таки прагнути до світла.

Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

“Сніговик”, намальована Реймондом Бріггсом і переказана Майклом Морпурго

Чарівна історія про маленького хлопчика Джеймса та найкращого у світі зліпленого ним сніговика. Джеймс живе на фермі з сім’єю. Він мріє, щоби на Різдво випав сніг, і коли його мрія здійснюється, ліпить сніговика — зі старим капелюхом на голові та шарфиком довкола шиї, зв’язаним бабусею. І тоді відбувається чудо — сніговик оживає.

Окрім чарівної книги для дітей та дорослих, є ще й мальовничий мультфільм, композиція із якого “Різдво у повітрі” змушує літати по-справжньому!

“Таємна робота Санти”, Мікеле Д’Іньяціо

Це книга італійського письменника, яка створить святкову атмосферу та подарує особливий настрій.

Автор розповідає про життя Санта-Клауса. Доброго Санту, який обожнює приносити подарунки дітям на Різдво, одного дня звільняють з роботи. Адже він був простим поштовим працівником, який потрапив під скорочення.

Ставши безробітним, Санта-Клаус змушений шукати нове робоче місце. Офіціант, аніматор, працівник call-центру — Санта приміряє на себе різні професії, потрапляючи у веселі пригоди, та змінюючи при цьому життя інших людей.

Чи трапиться диво, чи вдасться Санті знайти іншу роботу, де він зможе ощасливлювати дітей? Дізнатися, чим закінчиться ця захоплива історія можна з книги, яка є в українському перекладі.

Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

“Сонце і місяць, сніг і лід”, Джесіка Дей Джордж

Джесіка Дей Джордж — молода американська письменниця, данка за походженням, яка працює у жанрі популярного фентезі та є авторкою бестселерів для дітей. Закінчила факультет скандинавської міфології. Її захопливий роман є переспівом скандинавських міфів.

Історія розповідає про велику сім’ю дроворуба, в якій народжується дев’ята дитина — дівчинка, якій при народженні не дають імені. Мати сподівалася народити хлопчика, та й годувати дитину нічим, тому батьки не сподіваються, що немовля виживе.

Безіменна дівчинка рятує чарівного оленя, який дарує не лише ім’я дитині, але й здатність розуміти мову тварин. Одного дня до житла дроворуба приходить величезний білий ведмідь, який пропонує угоду: наймолодша донька має жити у його замку один рік та один день, а за це він подарує їхній сім’ї багатство.

Скандинавські легенди та міфологія оживають на сторінках цієї книги та дозволяють доторкнутися до таємничого.

Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

“Хлопчик на ім’я Різдво”, Метт Гейґ

Це захоплива історія, яка вчить нас, що, для того, щоби побачити диво, в нього потрібно вірити.

Якось син Метта Гейґа запитав у батька, яким був Санта в юності. Так виникла захоплива історія про хлопчика Ніколаса, віра якого в чудо допомогла врятувати батька, відновити спокій в родині й створити різдвяну атмосферу для всіх читачів.

Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

“Місто тіней”, Мія Марченко

Історія про дівчинку Марту, яка втрачає матір і переїжджає напередодні Різдва жити до тата в інше місто. Батьки після розлучення жили окремо, і дівчинка до смерті матері жила разом з нею.

Переїхавши до тата, вона знайомиться з новим містом, з новими друзями, обживає свою нову кімнату і виявляє, що в цього місті є паралельний світ.

Ця дівчинка ненавидить Різдво після смерті матері. Але, переживши багато пригод у паралельному світі Міста Тіней, дівчинка повертається до Різдва і до віри в диво.

Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

Оригінал статті на Читомо: Сім Духів Різдва: добірка казок для дітей та дорослих для створення святкового настрою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Остання знижка в передплаті!

Добрий день!

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 
Загальний тираж марки 3 млн. Її можн

У Баку обговорюють український та азербайджанський літературні процеси

В Азербайджанському Інституті теології під час заходу «Репрезентація азербайджанських цінностей в українських перекладах азербайджанської літератури» обговорили дослідження українсько-а

Тимофій Гаврилів. Чорний червень

сонмені снилися килимові бомбування росіїкраїни що смерть і розруху навколо сіємені снилося як росіяни плакали і благалищо вони не винні що вони не хотіли вони не зналия запитав хто ж тоді вдирався до

Нові обкладинки…

Шрифт, стиль, колір можна замінити за бажанням. 

1. Вільна. Ціна 40 грн

2. Вільна. Ціна 40 грн

3. Вільна. Ціна 20 грн

4. Вільна. Ціна 30 грн

5. Вільна + арт в подарунок. Ціна 30 грн

6. Вільна. Ціна 30 грн

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"