Сяйво справедливості й кохання

Сяйво справедливості й кохання

Сяйво справедливості й кохання

Може не всі знають, як я люблю фентезі, але що є, те є.

Тож маємо бінго і попадання в десяточку. У нас є міське любовне фентезі 18- ОБРАНА МІСЯЦЕМ, яке можна і треба знайти отут і покласти до  бібліотеки. https://st.booknet.com/uploads/covers/220/1647950213_97.jpg

І є авторка  першої й поки що єдиної книги   Аміла Дан 🙂

Підписуйтесь, друзі.  І давайте удамо, що ми не знаємо, хто  прихований під цим ніком. https://booknet.com/uk/amla-dan-u9770267

Аміла дуже правильно вирішила не змішувати жанри, і створила окремий акаунт для фентезі.

Але це досвідчена й популярна авторка.

Тож її перша велика історія-фентезі починається динамічно, одразу вводить читача в атмосферу таємниці, показує героїню, якій хочеться співпереживати, а потім і героя, якому співчувати не потрібно, але цікаво дізнатися, що то за хрін з гори. 

А от і анотація до книги:

 “Обрана місяцем”В нашій зграї було заборонено дві речі: йди проти волі ватажка та проводити поруч із дружинами в ніч повного місяця. Мої батьки порушили правила і були вигнанні зі зграї. Але навіть вони не могли передбачити, що дитя, життя якого зародилося в утробі матері під повним місяцем стане їх погибеллю, або ж навпаки — визволенням.

#сильна героїня;

#герой зі складним характером; 

#таємниці; 

                                          

 

Як бачимо з обкладинки, ця історія про перевертнів, і там вирують справжні пристрасті:

Звір рвався на волю. Бажання сплелися з природою, відчути всю потужність своєї вовчиці. Так, це саме те, що мені потрібно: відпустити себе, дати волю інстинктам. 

 

Зараз о пів на восьму вечора, тільки смеркає, ризиковано блукати лісом в образі вовка. Інстинкти не зупиниш, емоції непідвладні для часу доби. Звір хоче свободи, позбутися від болю, брехні й зрозуміти шлях, істинний шлях своєї долі. 

 

Не так давно ми придбали невеликий будинок на окраїні міста, біля лісу, щоб мати більше можливості вигулювати звіра в темний час доби. Я рідко перетворююся, до сьогоднішнього дня не відчувала  потреби, жила в гармонії зі своїм звіром.

 

Де кинула одяг не пам’ятаю, потім по запаху знайду. Тільки почалися хащі, як дозволила звіру вирватися на білий світ. Бігла щодуху, відчуваючи лапами кожну суху гілочку. Вітер грайливо розвіював густу шерсть, слух уловлював голоси людей на іншому боці лісу. Ніс вхопив запах крові. Лапи безупинно несли тіло вперед до гомону.

 

“Цікаво?” — в голові почувся голос. Оглядаючись по сторонах я не помітила перешкоди й боляче врізалася в міцне дерево. З гурком впала на землю і тільки тепер помітила, що моя шерсть не сіра, як зазвичай — біла.

 

“Невже тебе батько не навчив елементарних правил?” — продзвенів гучний сміх. Ментальний зв’язок. Я чула, що тільки найсильніші перевертні можуть передавати свої думки на ментальному рівні.

 

Як не дивно, не відчувала чужої присутності, тільки голос в голові. 

 

“Недан знищив твоє життя, зробив залежною від місячного сяйва, ти повинна померти, щоб дати змогу жити іншим.”

Як бачимо, любителі фентезі будуть задоволені. Тож мерщій ходімо читати, підписуватись і коментувати книгу.

До речі вона безплатна 🙂

 

Оригінал статті на Букнет: Сяйво справедливості й кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"