Сяйво справедливості й кохання

Сяйво справедливості й кохання

Сяйво справедливості й кохання

Може не всі знають, як я люблю фентезі, але що є, те є.

Тож маємо бінго і попадання в десяточку. У нас є міське любовне фентезі 18- ОБРАНА МІСЯЦЕМ, яке можна і треба знайти отут і покласти до  бібліотеки. https://st.booknet.com/uploads/covers/220/1647950213_97.jpg

І є авторка  першої й поки що єдиної книги   Аміла Дан 🙂

Підписуйтесь, друзі.  І давайте удамо, що ми не знаємо, хто  прихований під цим ніком. https://booknet.com/uk/amla-dan-u9770267

Аміла дуже правильно вирішила не змішувати жанри, і створила окремий акаунт для фентезі.

Але це досвідчена й популярна авторка.

Тож її перша велика історія-фентезі починається динамічно, одразу вводить читача в атмосферу таємниці, показує героїню, якій хочеться співпереживати, а потім і героя, якому співчувати не потрібно, але цікаво дізнатися, що то за хрін з гори. 

А от і анотація до книги:

 “Обрана місяцем”В нашій зграї було заборонено дві речі: йди проти волі ватажка та проводити поруч із дружинами в ніч повного місяця. Мої батьки порушили правила і були вигнанні зі зграї. Але навіть вони не могли передбачити, що дитя, життя якого зародилося в утробі матері під повним місяцем стане їх погибеллю, або ж навпаки — визволенням.

#сильна героїня;

#герой зі складним характером; 

#таємниці; 

                                          

 

Як бачимо з обкладинки, ця історія про перевертнів, і там вирують справжні пристрасті:

Звір рвався на волю. Бажання сплелися з природою, відчути всю потужність своєї вовчиці. Так, це саме те, що мені потрібно: відпустити себе, дати волю інстинктам. 

 

Зараз о пів на восьму вечора, тільки смеркає, ризиковано блукати лісом в образі вовка. Інстинкти не зупиниш, емоції непідвладні для часу доби. Звір хоче свободи, позбутися від болю, брехні й зрозуміти шлях, істинний шлях своєї долі. 

 

Не так давно ми придбали невеликий будинок на окраїні міста, біля лісу, щоб мати більше можливості вигулювати звіра в темний час доби. Я рідко перетворююся, до сьогоднішнього дня не відчувала  потреби, жила в гармонії зі своїм звіром.

 

Де кинула одяг не пам’ятаю, потім по запаху знайду. Тільки почалися хащі, як дозволила звіру вирватися на білий світ. Бігла щодуху, відчуваючи лапами кожну суху гілочку. Вітер грайливо розвіював густу шерсть, слух уловлював голоси людей на іншому боці лісу. Ніс вхопив запах крові. Лапи безупинно несли тіло вперед до гомону.

 

“Цікаво?” — в голові почувся голос. Оглядаючись по сторонах я не помітила перешкоди й боляче врізалася в міцне дерево. З гурком впала на землю і тільки тепер помітила, що моя шерсть не сіра, як зазвичай — біла.

 

“Невже тебе батько не навчив елементарних правил?” — продзвенів гучний сміх. Ментальний зв’язок. Я чула, що тільки найсильніші перевертні можуть передавати свої думки на ментальному рівні.

 

Як не дивно, не відчувала чужої присутності, тільки голос в голові. 

 

“Недан знищив твоє життя, зробив залежною від місячного сяйва, ти повинна померти, щоб дати змогу жити іншим.”

Як бачимо, любителі фентезі будуть задоволені. Тож мерщій ходімо читати, підписуватись і коментувати книгу.

До речі вона безплатна 🙂

 

Оригінал статті на Букнет: Сяйво справедливості й кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"