Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла”
![Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла” Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла”
— Пробач! Я не хотіла!
Тоні стояв у мене за спиною. Я не чула, як він підійшов. Він не намагався обійняти мене, навіть не збирався торкатися до мене.
— Злякалася, так і скажи, — спокійно сказав він. — Згадала про Натана, вашу сім’ю? Не хвилюйся! Я все розумію.
Він помовчав, а потім продовжив:
— Я дуже хочу, щоб ти була щаслива! Але що робити зі своїм життям, вирішувати тільки тобі. Ти бачила, як живу я. Ти знаєш, як живеш ти. Тобі є що втрачати. Але мені є що тобі запропонувати. … Я люблю своїх племінників, як рідних дітей. Не стану приховувати, крихітку Тоні я взагалі сприймаю, як свою власну дочку. … Мені вже тридцять три. … Це правда, у мене було багато жінок. Але ту єдину, з якою я захотів би мати спільну доньку, я так і не знайшов.
Він говорив спокійним голосом, з невеликими паузами. Я все ще не наважувалася обернутися і подивитися на нього.
— Подивись на мене! Не бійся і не ховайся!
Повагавшись якусь хвилину, я повернулася до Тоні і подивилася йому в очі. Він абсолютно серйозно дивився в мої.
— Не бреши сама собі! У кожного з нас одне-єдине життя. І ми самі його створюємо. Своїм щоденним вибором. Звинувачувати тут нікого.
Читаємо ТУТ.
Дякую усім, хто мене читає!
Гарного дня всім добрим людям!
Оригінал статті на Букнет: Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.