Сьогодні святкує свій ювілей відомий український поет і перекладач Станіслав Шевченко
![Сьогодні святкує свій ювілей відомий український поет і перекладач Станіслав Шевченко Сьогодні святкує свій ювілей відомий український поет і перекладач Станіслав Шевченко](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/178971224_102012852045655_2211512938162756566_n-1-696x464.jpg)
Шановний Станіславе
Олексійовичу!
Секретаріат
Національної спілки письменників України сердечно вітає Вас із ювілеєм!
Щиро бажаємо
Вам мирного неба, міцного здоров’я, потужної творчої наснаги, родинного затишку
і всіх життєвих гараздів!
Нехай час дарує Вам лише багаті поетичні врожаї, а також вдячних читачів!
Многая літа!
Оригінал статті на НСПУ: Сьогодні святкує свій ювілей відомий український поет і перекладач Станіслав Шевченко
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.