Сьогодні о 20°° продовження “Сліз короля…”

Сьогодні о 20°° продовження “Сліз короля…”

Сьогодні о 20°° продовження “Сліз короля…”

 

“Сльози короля, посмішка королеви”

будуть виходити

щопонеділка, середи та п’ятниці

о 20°°

 

 

 

 

 

 

  На другий день після прибуття мені наносили цілу діжку теплої води, а капітан приніс красиву, хоч і простеньку, сукню з тонкої в обліпочку тканини.

 — Час! — єдине слово, яке він при цьому сказав.

  Все власне було зрозуміло без зайвих слів. Я прийняла ванну, якщо так можна висловитися про плескання в діжці, зняла мої звичні та зношені майже в мотлох штани з тунікою і вбралася в сукню капітана. Ну, зрозуміло, що не капітана особисто, а ту, що він приніс.

  Вже через пів години, навіть волосся не встигло як слід висохнути, у двері постукали й в каюту увійшов Леко. Він глянув на мене і важко зітхнув.

 — Пора! Всі вже на борту, — сказав він пригніченим голосом. Мені захотілося підійти та обійняти його. По суті, він хороша людина, хоч і пірат. І видно, що по-справжньому за мене переживає. Тож я так і зробила — підійшла й обняла його. Коли я розімкнула обійми, мені здалося, що він зараз розплачеться. Але він зумів взяти себе в руки.

 — Ходімо! — сказав він, по-зрадницькому шморгнувши носом. — Я буду поруч скільки зможу. Буду перекладати.

 — Дякую, рідне серце! Ти — хороша людина! — сказала я йому. — Не здумай підставлятися через мене! Все буде добре! Не хвилюйся!

  Коли я вийшла на палубу, сонце хилилося до заходу. Небо було дивним! Воно буквально горіло вогнем! Сонце ніби поринало в ціле море кривавого золота. Я ніколи раніше не бачила подібного!

  Задивившись на цю красу, я не відразу звернула увагу на групу чоловіків, що стояли на палубі та статечно потягували вино з чудернацьких високих келихів, закушуючи невідомими мені фруктами й, здається, солодощами. Мене ця картина чомусь змусила посміхнутися. Можливо, тому що в наших краях вино п’ють з великих грубих чаш (а іноді, особливо відморожені мої родичі, з черепів ворогів), щоб запити жирне м’ясо. Так воно краще засвоюється. Це не тому що ми такі дикі, а тому що у нас все підпорядковано раціональним діям. Країні, яка постійно змушена воювати, не до манірної дурної розкоші. Особливо, її правителям. Якби моя бабуся була якоюсь там світською дамою, яка хизується своєю блакитною кров’ю, моя країна була б вже не моєю.

 

Дякую усім, хто мене читає! 

Читаємо тут.

Оригінал статті на Букнет: Сьогодні о 20°° продовження “Сліз короля…”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"