Сьогодні мені три рочки)

Сьогодні мені три рочки)

Сьогодні мені три рочки)

Сьогодні виповнилося 3 роки з початку мого публічного творчого шляху!
Для мене це важливий день!
Я вдячна долі, яка познайомила мене з багатьма неймовірними людьми – це найголовніша винагорода за працю! Емоції читача, усмішки та сльози, повідомлення про особисте та творче, привітання зі святами, підтримка та жарти про буденне… Хіба можна оцінити все це? Ні. Це неоціненне.
Хочу сказати Дякую, кожному, хто долучився до моєї творчості! Від самого початку, від перших публікацій віршів у групі-мільйоннику, від перших рядків книги “Не бійся”, й до сьогодні, коли позаду стільки подій… Сподіваюся, що й попереду багато чого цікавого, і ви розділите зі мною злети та падіння, кохання та ненависть, містику та комедії.
Особлива подяка чоловіку! Знай, якби не ти, якби не твоя підтримка, нічого б цього не було! Дякую, що ти в мене є!

Дякую, що ви ВСІ в мене є. А я є у вас! Тому що… Лю. Ваша я))

І на честь свята, хочу запросити до абсолютно нової, взагалі, й особисто для мене, історії – “Велична Ясміна”. Перша глава вже на сайті. (Щодо російської версії, поки не можу сказати напевно)
ВЕЛИЧНА ЯСМІНА

Оригінал статті на Букнет: Сьогодні мені три рочки)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"