Сусід на замовлення. Не прогавте мою новинку!

Сусід на замовлення. Не прогавте мою новинку!

Сусід на замовлення. Не прогавте мою новинку!

Не знаю, як ви, а я в передсвятковий період в пошуках чогось веселого та позитивного. Саме тому вчора стартувала моя новинка “Сусід на замовлення” – гумористична книга в жанрі “сучасний любовний роман”. 

“Сусід на замовлення” 

– Зіграєш мою наречену, і всі твої проблеми будуть вирішені.

– Геть здурів? – випалюю я. – Та я тебе терпіти не можу!

Олег задоволено посміхається.

– Навзаєм. Та відмовишся – і твоїй кар’єрі кінець. Ти готова втратити все?

– І навіщо тобі це? – роздратовано шиплю у відповідь.

– А тобі не все одно? Погоджуйся, і все буде в шоколаді.

– Добре, – зітхаю я. – Згода. Але це будуть фіктивні стосунки!

– Тільки якщо сама не зажадаєш більшого, – заявляє Олег.

Ха! Може навіть не сподіватись!

___

Я ненавиджу свого сусіда! В мене важливий проект – в нього гулянка, мені необхідні тиша та натхнення, а він взявся за ремонт! Але найгірше те, що тепер я вимушена прикидатись його дівчиною, інакше втрачу і роботу, і житло.

Та хай не сподівається, що йому буде просто!

 

І відривок, що, сподіваюсь, не лишить вас байдужими! 

Відступаю на півкроку назад, розриваючи можливий контакт, та впираюсь долонею йому в груди. Олег нахабно посміхається; вигляд в нього такий, наче я щойно дійсно запропонувала провести разом пристрасну ніч. Перш ніж чоловік починає говорити хоч щось, впевнено заявляю:

– Вимкни, будь ласка, музику та перестань, наче той дятел, пробивати діру мені у стіні. Мені треба працювати, а в тебе нескінченний ремонт.

У відповідь мені лише весела посмішка.

– Ну, пробач, крихітко, та ремонт сам себе не зробить.

– Та що там такого можна ремонтувати! – обурююсь я.

– Квартиру, Маринко, квартиру.

– Можна подумати, в тебе там царські хороми! Але байдуже. Мені потрібен сьогоднішній вечір в тиші. Будь ласка, згадай про те, що людям корисно робити іноді добрі справи, та поводь себе тихо. Окей?

– А якщо я погоджусь, що мені за це буде?

«Якщо погодишся, я тебе не вб’ю», – хочеться сказати мені, проте відповісти я не встигаю.

Читати тут! 

 

Ну і трохи про плани на святковий період. Тут мало б бути щось про відпустку, сподівання вирушити у подорож, але поки я подорожую лише в чудове життя без навчання (бо нарешті захистила диплом і тепер вільна!), тому з Букнету зникати не планую. Навпаки, на майбутній місяць в мене машстабні плани! 

1. “Сусід на замовлення” публікуватиметься регулярно (продовження виходитиме поки що щодня, з початку січня, можливо, деякий час – раз у два дні, мені треба буде підтягнути інші проєкти). 

2. “Сусід на одну ніч” уже підбігає до свого завершення, там залишилось зовсім небагато розділів. 2-3 січня, думаю, буде фінал. Історія залишиться повністю безкоштовною! 

3. Поточна передплата “Вітчим мого нареченого” публікуватиметься, звісно ж, щодня, за звичним графіком. Планую завершити книгу десь у період з 10 по 15 січня (побачимо, як піде текст, та навряд чи пізніше). Не прогавте можливість придбати книгу зараз, доки вона на передплаті, бо потім буде дорожче!

4. У “Діді Морозі” або в одній із “Снігуроньок” може з’явитись бонус, але я поки не певна. 

5. На початку січня в мене запланована весела новорічна новинка! Я вже поступово працюю над планом. Книга називатиметься “Новорічна мама для доньки мільярдера”, і, думаю, скоро я зможу продемонструвати вам більш повноцінний анонс.

І це план лише на найближчий час! Попереду багато цікавих проєктів, сподіваюсь, якісь з них (або навіть всі, дозволю собі помріяти) вас зацікавлять. До зустрічі та веселих свят!

З любов’ю, ваша Альма!

Оригінал статті на Букнет: Сусід на замовлення. Не прогавте мою новинку!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Остання знижка в передплаті!

Добрий день!

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 
Загальний тираж марки 3 млн. Її можн

У Баку обговорюють український та азербайджанський літературні процеси

В Азербайджанському Інституті теології під час заходу «Репрезентація азербайджанських цінностей в українських перекладах азербайджанської літератури» обговорили дослідження українсько-а

Тимофій Гаврилів. Чорний червень

сонмені снилися килимові бомбування росіїкраїни що смерть і розруху навколо сіємені снилося як росіяни плакали і благалищо вони не винні що вони не хотіли вони не зналия запитав хто ж тоді вдирався до

Нові обкладинки…

Шрифт, стиль, колір можна замінити за бажанням. 

1. Вільна. Ціна 40 грн

2. Вільна. Ціна 40 грн

3. Вільна. Ціна 20 грн

4. Вільна. Ціна 30 грн

5. Вільна + арт в подарунок. Ціна 30 грн

6. Вільна. Ціна 30 грн

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"