Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Книгу «Хроніки минулого життя» презентувала сумська письменниця Альона Смірнова. Це перше видання прози авторки, до цього дівчина писала вірші. Про нову книгу та творчі плани письменниця розповіла Суспільному.

Над книгою вона почала працювати 5 років тому. Говорить, що показала напрацювання в літературній студії, отримала схвальні відгуки і пораду допрацювати текст. І ось у травні книжка побачила світ.

«Це збірочка малої прози, епістолярний жанр. Або розповідь як уривок з листа або запис зі щоденника, але є й іронічні розповіді, у яких усе на початку погано, але під кінець я вивертаю все на веселий іронічний фінал, аби посміятися над героїнею. Насамперед сподобається тим, хто переживав щось подібне, що описане у збірці», — говорить авторка.

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу "Хроніки минулого життя"

Альона Смірнова – вихованка сумської обласної літературної студії «Лит. – pa. Сom». Її вірші друкувались в альманасі «Каштановий дім», журналі «Лава», колективних збірниках «Ми», «Автограф» і «Слово».

Мама письменниці — Світлана Смірнова — поки прочитала половину нової книги і говорить, що було б легше читати, якби була сторонньою людиною. «Книгу Альона писала в щоденниковому жанрі, у жанрі листів, тому я розумію, що все, що вона описала в цій книзі, вона пропустила через себе, через свою душу. Звісно, там є і її фантазія, але більшою частиною реальні миті, які вона пережила», — каже вона.

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу "Хроніки минулого життя"

«Книга дуже чуттєва, про особисті переживання молодої дівчини, про пошуки себе в цьому світі, досить романтична», — говорить редакторка Ольга Козенко.

У творчих планах письменниці – продовжувати працювати в прозовому жанрі. Деталі майбутньої книги авторка поки не розголошує.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"