Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Книгу «Хроніки минулого життя» презентувала сумська письменниця Альона Смірнова. Це перше видання прози авторки, до цього дівчина писала вірші. Про нову книгу та творчі плани письменниця розповіла Суспільному.

Над книгою вона почала працювати 5 років тому. Говорить, що показала напрацювання в літературній студії, отримала схвальні відгуки і пораду допрацювати текст. І ось у травні книжка побачила світ.

«Це збірочка малої прози, епістолярний жанр. Або розповідь як уривок з листа або запис зі щоденника, але є й іронічні розповіді, у яких усе на початку погано, але під кінець я вивертаю все на веселий іронічний фінал, аби посміятися над героїнею. Насамперед сподобається тим, хто переживав щось подібне, що описане у збірці», — говорить авторка.

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу "Хроніки минулого життя"

Альона Смірнова – вихованка сумської обласної літературної студії «Лит. – pa. Сom». Її вірші друкувались в альманасі «Каштановий дім», журналі «Лава», колективних збірниках «Ми», «Автограф» і «Слово».

Мама письменниці — Світлана Смірнова — поки прочитала половину нової книги і говорить, що було б легше читати, якби була сторонньою людиною. «Книгу Альона писала в щоденниковому жанрі, у жанрі листів, тому я розумію, що все, що вона описала в цій книзі, вона пропустила через себе, через свою душу. Звісно, там є і її фантазія, але більшою частиною реальні миті, які вона пережила», — каже вона.

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу "Хроніки минулого життя"

«Книга дуже чуттєва, про особисті переживання молодої дівчини, про пошуки себе в цьому світі, досить романтична», — говорить редакторка Ольга Козенко.

У творчих планах письменниці – продовжувати працювати в прозовому жанрі. Деталі майбутньої книги авторка поки не розголошує.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"