Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Книгу «Хроніки минулого життя» презентувала сумська письменниця Альона Смірнова. Це перше видання прози авторки, до цього дівчина писала вірші. Про нову книгу та творчі плани письменниця розповіла Суспільному.

Над книгою вона почала працювати 5 років тому. Говорить, що показала напрацювання в літературній студії, отримала схвальні відгуки і пораду допрацювати текст. І ось у травні книжка побачила світ.

«Це збірочка малої прози, епістолярний жанр. Або розповідь як уривок з листа або запис зі щоденника, але є й іронічні розповіді, у яких усе на початку погано, але під кінець я вивертаю все на веселий іронічний фінал, аби посміятися над героїнею. Насамперед сподобається тим, хто переживав щось подібне, що описане у збірці», — говорить авторка.

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу "Хроніки минулого життя"

Альона Смірнова – вихованка сумської обласної літературної студії «Лит. – pa. Сom». Її вірші друкувались в альманасі «Каштановий дім», журналі «Лава», колективних збірниках «Ми», «Автограф» і «Слово».

Мама письменниці — Світлана Смірнова — поки прочитала половину нової книги і говорить, що було б легше читати, якби була сторонньою людиною. «Книгу Альона писала в щоденниковому жанрі, у жанрі листів, тому я розумію, що все, що вона описала в цій книзі, вона пропустила через себе, через свою душу. Звісно, там є і її фантазія, але більшою частиною реальні миті, які вона пережила», — каже вона.

Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу "Хроніки минулого життя"

«Книга дуже чуттєва, про особисті переживання молодої дівчини, про пошуки себе в цьому світі, досить романтична», — говорить редакторка Ольга Козенко.

У творчих планах письменниці – продовжувати працювати в прозовому жанрі. Деталі майбутньої книги авторка поки не розголошує.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Сумська письменниця Альона Смірнова презентувала книгу «Хроніки минулого життя»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"