Студентки Вінницького університету вишили книгу про місто

Студентки Вінницького університету вишили книгу про місто

Студентки Вінницького університету створили незвичну книгу про місто.

Як повідомляє «Вежа», книга складається з декількох зображень визначних місць, пам’яток та символів Вінниці, але всі вони — вишиті.

Над створенням книги «Моя Вінниця» працювали 15 студенток Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Вони вишили герб Вінниці, театр ім. Садовського, водонапірну вежу, Спасо-Преображенський Собор, арку біля Центрального парку, Атланта на проспекті Космонавтів та навіть швейцарський трамвай, який курсує вінницькими вулицями.

Студентки, які вишили книгу, навчаються за освітньою програмою «Початкова освіта. Мистецтво».

Вишивану книгу створювали Марія Горбачова, Катерина Білан, Міхаєла Посторонка, Лілія Бевз, Аліна Бияковська, Марія Наумець, Альона Чорна, Альона Крамарець, Вікторія Шевчук, Яна Гежа, Олеся Попіль, Каріна Здихальська, Олена Компанець, Тетяна Горковенко та Юлія Княжук.

Найцінніше те, що цю книгу власноруч вишили креативні студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, які навчаються за освітньою програмою «Початкова освіта. Мистецтво», – зазначила викладачка кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти ВДПУ та керівниця проекту Леся Старовойт.

Джерело: ukrreporter.com.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Студентки Вінницького університету вишили книгу про місто

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"