Страх, пах-бабах! ;)
![Страх, пах-бабах! ;) Страх, пах-бабах! ;)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1596553007_793554.png)
Страх, пах-бабах! 😉
Добре мріяти у п’ятнадцять, коли “все життя попереду!”
Хочеш, мрій про принца, хочеш — про космос, чи про далекі краї.
А от коли тобі тридцяточка, чи близько того?
Пора б уже здійснювати омріяне. Пра?
І тут впоперек горла стає СТРАХ.
Страх невдачі, страх вийти із зони комфорту, страх бути осміяним, неприйнятим, страх того що “для усього вже запізно”…
Знайома ситуація?
Скільки мрій розбилося об скелю страху!
І знаєте що? Вони розбились даремно.
Бо кожну скелю можна обернути на оглядовий майданчик, з котрого добре видно всі недоліки, небезпеки, хиби, усунувши які, легше простувати до мрії.
Скеля страху залишається скелею завжди, і тільки вам вирішувати: стане вона перепоною на шляху до мети, чи оглядовим майданчиком для обачного планування подальшої дороги.
Оригінал статті на Букнет: Страх, пах-бабах! ;)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.