Стежками Потайсвіту (5). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (5). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (5). (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів! 

А попередні цікавинки я зібрала у цих дописах:

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

А мої вподобайки цогораз такі:

“Скатертина” Оксана Коваленко   Лікарі та дієтологи стверджують, що найкорисніші продукти – ті, що ростуть, видобуваються або виробляються в одній з тобою місцевості. І жоден ананас чи фейхоа не принесуть тієї користі, як рідні серцю яблука.))) Можлифо це і міф, але гоблик – міфічний хранитель скатертини з цього оповідання – категорично не погодиться. Йому до смаку автентичні страви, навіть без екзотитичних колись картоплі, томатів та цукру.

“Зелені хащі” Тов   Оповідання трохи дивне, дещо незрозумілі вчинки й мотиви героїв, але атмосфера зелених трав’яних хащів переважає. Ви не знаєте, як це заблукати у звичайній траві? Що робити, коли відчуваєш безвихідь і повну власну безпорадність? Як реагувату на несподівану появу дитини серед хащів? Усі відповіді в цьому атмосферному оповіданні.

“Безсмертний смертний. Щезнення як порятунок”

“Безсмертний смертний. Не кожен вовк про ліс мріє” Семт   Цілих два оповідання з однією сюжетною лінією, друге є логічним продовженням першого, хоча, думаю, і окремо вони непогано сприйматимуться.) Головним персонажем тут виступає звичайний міфічний персонаж – щезник, який має незвичайні здібності: не просто зникати-щезати, а переміщуватися у просторі та часі. А ще вони вміють кохати… Але я й так вже забагато сказала, усе інше – в оповіданнях.)))

“Скарбник” Анна Турман   Скарбника на конкурсі згадували неодноразово, але в цьому оповіданні фігурує не лише легенда про небачені скарби, а й історичні події, покладені в основу цієї легенди. Князь, який бажав одноосібно володіти награбованими коштовностями, скарбник, що стереже князеві цінності та шукачі скарбів, готові на будь-які шалені вчинки заради золота – кому ж дістанеться скарб?

“Інклюз” Максим Міллер   Чи справді є щастям отримати у власність чарівний інклюз – монету, що завжди повертається до власника та притягує гроші? А якщо заради збагачення потрібно укласти договір із самим чортом? Герой цього оповідання з власного досвіду дізнається ціну інклюзного щастя.

“Пророцтво” Олександра Чернобай  Серед конкурсних творів є історії про кохання, але ця – найніжніша, найщиріша з них. Відчуття після прочитання – піднесене! Комусь оповідання може здатися сумним, та воно швидше обнадійливе. І ще надзвичайним плюсом є унікальність персонажів, адже в конкурсі ще ніхто не згадував про планетника, який може читати майбутнє людей між зорями у небі. А про його кохану ви дізнаєтеся після прочитання.)

А тих, хто ще не читав мого конкурсного твору, запрошую ознайомитися з оповіданням “Пан Омелян”, щоб дізнатися про долю домовика Омелька, який через складні обставини став безхатьком.

Чекайте від мене нових конкурсних цікавинок, бо є ще чим з вами поділитися!)

Приємного читання та чудових вражень!!!)))

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (5). (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лариса Денисенко й Ілларіон Павлюк вийшли з PEN Ukraine через рішення щодо Винничука

Письменник, журналіст і військовослужбовець Ілларіон Павлюк та письменниця і правозахисниця Лариса Денисенко оголосили про свій вихід з українського ПЕН-клубу через незгоду із рішенням

«Сніжний Ізюм» Дихман — фентезі, у якому майже нема вигадки

Міра зустріла повномасштабне вторгнення в Харкові, і для неї, як і для мільйонів українців, дні перетворилися на нескінченний лютий. Він продовжився, коли у звільненому вже Херсоні заги

Влада США відновила фінансування Радіо Свободи

Агентство США з глобальних медіа (USAGM) відновила грантове фінансування для Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL). Про це повідомляє Радіо Свобода.
У листі до президента і генерал

Снайдер, Шор і Стенлі емігрують з США через Трампа

Троє професорів Єльського університету — письменник Тімоті Снайдер, професорка історії Марсі Шор та професор філософії Джейсон Стенлі — емігрують із США через політику президента США До

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"