Стежками Потайсвіту (5). (мої вподобання)
Стежками Потайсвіту (5). (мої вподобання)
Вітаю всіх авторів і читачів!
А попередні цікавинки я зібрала у цих дописах:
Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)
Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)
Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)
Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)
А мої вподобайки цогораз такі:
“Скатертина” Оксана Коваленко Лікарі та дієтологи стверджують, що найкорисніші продукти – ті, що ростуть, видобуваються або виробляються в одній з тобою місцевості. І жоден ананас чи фейхоа не принесуть тієї користі, як рідні серцю яблука.))) Можлифо це і міф, але гоблик – міфічний хранитель скатертини з цього оповідання – категорично не погодиться. Йому до смаку автентичні страви, навіть без екзотитичних колись картоплі, томатів та цукру.
“Зелені хащі” Тов Оповідання трохи дивне, дещо незрозумілі вчинки й мотиви героїв, але атмосфера зелених трав’яних хащів переважає. Ви не знаєте, як це заблукати у звичайній траві? Що робити, коли відчуваєш безвихідь і повну власну безпорадність? Як реагувату на несподівану появу дитини серед хащів? Усі відповіді в цьому атмосферному оповіданні.
“Безсмертний смертний. Щезнення як порятунок”
“Безсмертний смертний. Не кожен вовк про ліс мріє” Семт Цілих два оповідання з однією сюжетною лінією, друге є логічним продовженням першого, хоча, думаю, і окремо вони непогано сприйматимуться.) Головним персонажем тут виступає звичайний міфічний персонаж – щезник, який має незвичайні здібності: не просто зникати-щезати, а переміщуватися у просторі та часі. А ще вони вміють кохати… Але я й так вже забагато сказала, усе інше – в оповіданнях.)))
“Скарбник” Анна Турман Скарбника на конкурсі згадували неодноразово, але в цьому оповіданні фігурує не лише легенда про небачені скарби, а й історичні події, покладені в основу цієї легенди. Князь, який бажав одноосібно володіти награбованими коштовностями, скарбник, що стереже князеві цінності та шукачі скарбів, готові на будь-які шалені вчинки заради золота – кому ж дістанеться скарб?
“Інклюз” Максим Міллер Чи справді є щастям отримати у власність чарівний інклюз – монету, що завжди повертається до власника та притягує гроші? А якщо заради збагачення потрібно укласти договір із самим чортом? Герой цього оповідання з власного досвіду дізнається ціну інклюзного щастя.
“Пророцтво” Олександра Чернобай Серед конкурсних творів є історії про кохання, але ця – найніжніша, найщиріша з них. Відчуття після прочитання – піднесене! Комусь оповідання може здатися сумним, та воно швидше обнадійливе. І ще надзвичайним плюсом є унікальність персонажів, адже в конкурсі ще ніхто не згадував про планетника, який може читати майбутнє людей між зорями у небі. А про його кохану ви дізнаєтеся після прочитання.)
А тих, хто ще не читав мого конкурсного твору, запрошую ознайомитися з оповіданням “Пан Омелян”, щоб дізнатися про долю домовика Омелька, який через складні обставини став безхатьком.
Чекайте від мене нових конкурсних цікавинок, бо є ще чим з вами поділитися!)
Приємного читання та чудових вражень!!!)))
Щиро ваша Ана Пест.
Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (5). (мої вподобання)
Блог
На найбільшому букіністичному ринку Львова продають російські книжкиНа площі в районі вулиці Підвальної біля пам’ятника першодрукарю Івану Федорову продають на «блошиному ринку» книжки з російською пропагандою, які «оспівують російські спецслужби та імп
Видавчиня зі Сакартвело стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавцівКерівниця відділу міжнародних зв’язків в картвельському видавництві «Intelekti» Ґванца Джобава стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців (IPA). Про це повідомляється на оф
95% учителів вважають, що успішність учнів погіршиласяЗгідно з результатами опитування компанії Rakuten Viber та студії онлайн-освіти EdEra, 95% учителів відзначили, що навчальні результати учнів погіршилися з лютого 2022 року.
Основні пр
У межах ХXXІ Lviv Book Forum відбулася публічна розмова із Салманом Рушді та обговорення його нової книжки «Ніж» за участі українського письменника Олександра Михеда. Ми записали 10 най
Сайти, реклама й освіта — на які мовні порушення скаржаться українці?Протягом 9 місяців 2024 року секретаріат уповноваженого із захисту державної мови отримав 1633 звернення щодо порушення Закону України «Про функціонування української мови як державної»
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.