Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)
Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)
Вітаю всіх авторів і читачів!
Багато нових авторів поповнило ряди букнетівців завдяки конкурсу.))) І конкурсанти, щиро кажучи, дивують. Дивують цікавими персонажами, карколомними сюжетами та вибуховими фіналами. Я щедро дарувала зірочки, тому що багато хто їх заслужив.
А зараз поділюся новою добіркою творів, що мене зачарували, приголомшили, вразили, поцілили у саме серце:
“Славка з Подолу та Срібноокий”. ВіСтейтон Оповідання перенесе вас у морозний час веселих святочних гулянь та різдвяних ворожінь. Але дівочі веселощі закінчилися несподівано, ще й наслідки його страшною вервечкою потягнулися за приголомшеними дівчатами. Зануртеся у колоритну атмосферу Подолу, київських відьом та міських легенд – ця історія сколихне ваші уявлення про святочні ворожіння.
“Оленята” Iрина Мащенко (Iryna) Ця історія про людину, позбавлену можливості любити. І в той же час оповідання настільки душевне, емоційне, сповнене найщиріших почуттів, що в жодному разі не залишить читача байдужим.
“Поміж мертвим і живим” Дарко Мавітч Твір різко відрізняється від усього прочитаного мною на конкурсі. Ні, не темою, а подачею, авторським стилем. Це історія про звичайні людські цінності: любов, сім’ю, дружбу. І яка біда має з людиною трапитися, щоб вірні друзі стали його єдиною сім’єю? І чи здатен чоловік занапастити власне життя й свою суть заради друга?
“Борщ” Вікторія Неня Скільки різновидів борщу існує в українській кухні – достеменно невідомо, але найсмачнішим для нас завжди залишається той, який варила мама. І навіть дитина, що пережила втрату близьких і страшенний голод, відмовиться від ніколи не бачених делікатесів лише від згадки про мамин борщ. І, як знати, можливо ця згадка збереже її не лише від смерті, а й від чогось набагато страшнішого.
“Ключі від Вирію” Моя біла пані Головна героїня загадкова, неземна, навіть може здатися блаженною: вона рятує скалічених тварин і оселяє їх у своєму обійсті. Але вона не тільки добра, а ще й щира та віддана, вміє кохати попри біль втрати, і готова пожертвувати собою заради кохання.
“Мушачій мед” Andrew Marchenko Історія дивна і захоплююча. В ній химерно поєдналися фантасмагоричні мандри у часі та звичайні людські емоції, що квітнуть барвисто на стеблах невідомих квітів. Як і таємне метро часу, оповідання, здається, має кілька прихованих рівнів. Сподіваюся, вам вдасться на них проникнути.)
Добірка вийшла дещо дивною та незвичною, але в той же час глибокою та філосовською. І, як на мене, дуже талановитою. Раджу не пошкодувати часу, аби познайомитися з цими творами.)
І знов користуюся нагодою, щоб нагадати, що і я також беру участь у конкурсі. Мені захотілося висловити думку геть протилежну тим втіленням, які я побачила у більшості прочитаних конкурсних творів: нечиста сила не обов’язково має бути злою, кровожерливою та мати схильності серійного маніяка.))) Про нахили та вподобання моїх героїв ви можете дізнатися в оповіданні “Пан Омелян”.))))
Приємного читання та чудових вражень!!!)))
Щиро ваша, Ана Пест.
Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.