Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів!

Багато нових авторів поповнило ряди букнетівців завдяки конкурсу.)))  І конкурсанти, щиро кажучи, дивують. Дивують цікавими персонажами, карколомними сюжетами та вибуховими фіналами. Я щедро дарувала зірочки, тому що багато хто їх заслужив.

А зараз поділюся новою добіркою творів, що мене зачарували, приголомшили, вразили, поцілили у саме серце:

“Славка з Подолу та Срібноокий”. ВіСтейтон   Оповідання перенесе вас у морозний час веселих святочних гулянь та різдвяних ворожінь. Але дівочі веселощі закінчилися несподівано, ще й наслідки його страшною вервечкою потягнулися за приголомшеними дівчатами. Зануртеся у колоритну атмосферу Подолу, київських відьом та міських легенд – ця історія сколихне ваші уявлення про святочні ворожіння.

“Оленята” Iрина Мащенко (Iryna)  Ця історія про людину, позбавлену можливості любити. І в той же час оповідання настільки душевне, емоційне, сповнене найщиріших почуттів, що в жодному разі не залишить читача байдужим.

“Поміж мертвим і живим” Дарко Мавітч  Твір різко відрізняється від усього прочитаного мною на конкурсі. Ні, не темою, а подачею, авторським стилем. Це історія про звичайні людські цінності: любов, сім’ю, дружбу. І яка біда має з людиною трапитися, щоб вірні друзі стали його єдиною сім’єю? І чи здатен чоловік занапастити власне життя й свою суть заради друга?

“Борщ” Вікторія Неня   Скільки різновидів борщу існує в українській кухні – достеменно невідомо, але найсмачнішим для нас завжди залишається той, який варила мама. І навіть дитина, що пережила втрату близьких і страшенний голод, відмовиться від ніколи не бачених делікатесів лише від згадки про мамин борщ. І, як знати, можливо ця згадка збереже її не лише від смерті, а й від чогось набагато страшнішого.

“Ключі від Вирію” Моя біла пані   Головна героїня загадкова, неземна, навіть може здатися блаженною: вона рятує скалічених тварин і оселяє їх у своєму обійсті. Але вона не тільки добра, а ще й щира та віддана, вміє кохати попри біль втрати, і готова пожертвувати собою заради кохання.

“Мушачій мед” Andrew Marchenko   Історія дивна і захоплююча. В ній химерно поєдналися фантасмагоричні мандри у часі та звичайні людські емоції, що квітнуть барвисто на стеблах невідомих квітів. Як і таємне метро часу, оповідання, здається, має кілька прихованих рівнів. Сподіваюся, вам вдасться на них проникнути.)

Добірка вийшла дещо дивною та незвичною, але в той же час глибокою та філосовською. І, як на мене, дуже талановитою. Раджу не пошкодувати часу, аби познайомитися з цими творами.)

І знов користуюся нагодою, щоб нагадати, що і я також беру участь у конкурсі. Мені захотілося висловити думку геть протилежну тим втіленням, які я побачила у більшості прочитаних конкурсних творів: нечиста сила не обов’язково має бути злою, кровожерливою та мати схильності серійного маніяка.))) Про нахили та вподобання моїх героїв ви можете дізнатися в оповіданні “Пан Омелян”.))))

Приємного читання та чудових вражень!!!)))

Щиро ваша, Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Двоє українських видавців – у короткому списку премії «Підприємець року 2025»

Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене

У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське…

«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс

Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 році

У 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом

Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету США

Американський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"