Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів!

Багато нових авторів поповнило ряди букнетівців завдяки конкурсу.)))  І конкурсанти, щиро кажучи, дивують. Дивують цікавими персонажами, карколомними сюжетами та вибуховими фіналами. Я щедро дарувала зірочки, тому що багато хто їх заслужив.

А зараз поділюся новою добіркою творів, що мене зачарували, приголомшили, вразили, поцілили у саме серце:

“Славка з Подолу та Срібноокий”. ВіСтейтон   Оповідання перенесе вас у морозний час веселих святочних гулянь та різдвяних ворожінь. Але дівочі веселощі закінчилися несподівано, ще й наслідки його страшною вервечкою потягнулися за приголомшеними дівчатами. Зануртеся у колоритну атмосферу Подолу, київських відьом та міських легенд – ця історія сколихне ваші уявлення про святочні ворожіння.

“Оленята” Iрина Мащенко (Iryna)  Ця історія про людину, позбавлену можливості любити. І в той же час оповідання настільки душевне, емоційне, сповнене найщиріших почуттів, що в жодному разі не залишить читача байдужим.

“Поміж мертвим і живим” Дарко Мавітч  Твір різко відрізняється від усього прочитаного мною на конкурсі. Ні, не темою, а подачею, авторським стилем. Це історія про звичайні людські цінності: любов, сім’ю, дружбу. І яка біда має з людиною трапитися, щоб вірні друзі стали його єдиною сім’єю? І чи здатен чоловік занапастити власне життя й свою суть заради друга?

“Борщ” Вікторія Неня   Скільки різновидів борщу існує в українській кухні – достеменно невідомо, але найсмачнішим для нас завжди залишається той, який варила мама. І навіть дитина, що пережила втрату близьких і страшенний голод, відмовиться від ніколи не бачених делікатесів лише від згадки про мамин борщ. І, як знати, можливо ця згадка збереже її не лише від смерті, а й від чогось набагато страшнішого.

“Ключі від Вирію” Моя біла пані   Головна героїня загадкова, неземна, навіть може здатися блаженною: вона рятує скалічених тварин і оселяє їх у своєму обійсті. Але вона не тільки добра, а ще й щира та віддана, вміє кохати попри біль втрати, і готова пожертвувати собою заради кохання.

“Мушачій мед” Andrew Marchenko   Історія дивна і захоплююча. В ній химерно поєдналися фантасмагоричні мандри у часі та звичайні людські емоції, що квітнуть барвисто на стеблах невідомих квітів. Як і таємне метро часу, оповідання, здається, має кілька прихованих рівнів. Сподіваюся, вам вдасться на них проникнути.)

Добірка вийшла дещо дивною та незвичною, але в той же час глибокою та філосовською. І, як на мене, дуже талановитою. Раджу не пошкодувати часу, аби познайомитися з цими творами.)

І знов користуюся нагодою, щоб нагадати, що і я також беру участь у конкурсі. Мені захотілося висловити думку геть протилежну тим втіленням, які я побачила у більшості прочитаних конкурсних творів: нечиста сила не обов’язково має бути злою, кровожерливою та мати схильності серійного маніяка.))) Про нахили та вподобання моїх героїв ви можете дізнатися в оповіданні “Пан Омелян”.))))

Приємного читання та чудових вражень!!!)))

Щиро ваша, Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (4). (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка і спекотний бонус!

Друзі!

У збірці “Доторкнись” з’явився новий розділ, під назвою “Вперше”. Це більш відверта версія однієї зі сцен книги “Хороша дівчинка для циніка” .

А ще, тільки 30.09 на книгу “Хороша дівчинка для циніка”

Лсти кохання зі Знижкою!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

ЗНИЖКА 20%

«ЛИСТ НА РІЗДВО»

(книга без вікового обмеження)

Це найніжніша історія кохання, сповнена тепла, затишку та добра. Кохання, віра, мрії, сім’я та дива, які ми робимо своїми

Маленьке свято, трішки подарунків!

Слава Україні:)

 

Може ви пам’ятаєте ще з минулого року маленьку традицію “коли в мами свято мама, дарує подарунки”.

В мене сьогодні маленьке свято, тож я не могла залишити свою літродину без подарунків.

Насамперед

Валерія Богуславська. «Московським жінкам»

(і чоловікам)             Москва чи Моква? – Болото!Недаремно – Болотна площа,Мізки вам недарма полощуть,Ніби всі ви – дружини Лота; Ніби варто лиш озирнутись,Як ведуть на убій чоловіка,Щоб на стовп сол

Марафон НІ Дня Без Проди

Сьогодні вирішила поставити перед собою амбітну задачку:

До завершення книги 11 ГОДИН ПІД ЗЕМЛЕЮ планую кожен день без перерви на вихідні викладати продочки. Це щось типу особистого виклику, але читачам думаю також сподобається

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"