Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів та читачів!

Щиро вдячна усім авторам, про яких згадую у дописах, адже отримала неабияке задоволення, читаючи ці оповідання. А ще я відчула себе справжнім ловцем перлів. І я їх виловила! Справжні коштовні перли. Знайомтеся з новою низкою: 

“Подарунок від Шума, або дива на Зелені свята” Арістарх Дей  Зелені свята – дивовожний містичний час, коли в лісі відбуваються усілякі дива. І зовсім незрозуміло, чи до щастя зустріти в цей час Шума – прадавнього господаря лісу. А отримати від нього чарівний дарунок – взагалі рідкісне явище. Цікава, динамічна історія, написана прекрасною мовою, яка залишить лише приємні враження.

“Вони крали любов” Міла Смолярова   Невідомо, що це за створіння – чи міфічні русалки,чи “продукти розпаду” постапокаліптичного світу, але кожен турист бажає не лише побачити рожеве море, а й відчути єдину мить щастя  у їхніх обіймах. Дарма, що за неї занадто висока плата. Це глибоко психологічне оповідання, що викликає непідробні емоції. Авторка вправно володіє словом: яскраво прописані характери, гострі життєві драми та реалістична атмосфера є тому підтвердженням.

“Біжи!” Інна Камікадз   Якщо ви бажаєте зрозуміти, що таке первісний жах, – вам сюди. Ви зможете не лише побачити монстра з власних жахіть, а й почути його гарчання, відчути полум’я його погляду, його голод, його вагу та навыть його смак. Дуже реалістично. Дуже страшно. І до того ж буденно.

“Долі” Сніжанна Четверт   Життя трьох людей непередбачуване і драматичне. Кожен з них бажає любові та щастя. Але Доля з Недолею таких випробовувань навплітали у їхні життєві шляхи, що важко передбачити розв’язку. Оригінальний задум та просто неперевершене втілення.

“Зелені вогники” Віта Волч   В цій історії ви почуєте легенди про потерчат, дізнаєтеся, хто такі ярчуки, та на власні очі побачите перетворення потерча на мавку або встигнете на мить його звільнення – фінал цього оповідання непередбачуваний.

“Заложний” господар” Олександра Чернобай   Дівчата, остерігайтесь населених пунктів з химерними назвами, а також привабливих чоловіків на крутих тачках, що вмить задурять вам голову. Ви і незчуєтесь, як станете нареченою “заложного” господаря. Історія просто крута! Здавалось би, передбачувані повороти сюжету авторкою так майстерно закручуються, що фінал виявляється зовсім неочікуваним.

Ще маю в запасі кілька прекрасних перлинок, але залишу їх для наступного допису. І це я ще не все прочитала!

Про твори, які я рекомендувала раніше можна дізнатися в цих дописах:

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Я ж особисто чекатиму вас на сторінках своїх творів.)

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"