Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів та читачів!

Щиро вдячна усім авторам, про яких згадую у дописах, адже отримала неабияке задоволення, читаючи ці оповідання. А ще я відчула себе справжнім ловцем перлів. І я їх виловила! Справжні коштовні перли. Знайомтеся з новою низкою: 

“Подарунок від Шума, або дива на Зелені свята” Арістарх Дей  Зелені свята – дивовожний містичний час, коли в лісі відбуваються усілякі дива. І зовсім незрозуміло, чи до щастя зустріти в цей час Шума – прадавнього господаря лісу. А отримати від нього чарівний дарунок – взагалі рідкісне явище. Цікава, динамічна історія, написана прекрасною мовою, яка залишить лише приємні враження.

“Вони крали любов” Міла Смолярова   Невідомо, що це за створіння – чи міфічні русалки,чи “продукти розпаду” постапокаліптичного світу, але кожен турист бажає не лише побачити рожеве море, а й відчути єдину мить щастя  у їхніх обіймах. Дарма, що за неї занадто висока плата. Це глибоко психологічне оповідання, що викликає непідробні емоції. Авторка вправно володіє словом: яскраво прописані характери, гострі життєві драми та реалістична атмосфера є тому підтвердженням.

“Біжи!” Інна Камікадз   Якщо ви бажаєте зрозуміти, що таке первісний жах, – вам сюди. Ви зможете не лише побачити монстра з власних жахіть, а й почути його гарчання, відчути полум’я його погляду, його голод, його вагу та навыть його смак. Дуже реалістично. Дуже страшно. І до того ж буденно.

“Долі” Сніжанна Четверт   Життя трьох людей непередбачуване і драматичне. Кожен з них бажає любові та щастя. Але Доля з Недолею таких випробовувань навплітали у їхні життєві шляхи, що важко передбачити розв’язку. Оригінальний задум та просто неперевершене втілення.

“Зелені вогники” Віта Волч   В цій історії ви почуєте легенди про потерчат, дізнаєтеся, хто такі ярчуки, та на власні очі побачите перетворення потерча на мавку або встигнете на мить його звільнення – фінал цього оповідання непередбачуваний.

“Заложний” господар” Олександра Чернобай   Дівчата, остерігайтесь населених пунктів з химерними назвами, а також привабливих чоловіків на крутих тачках, що вмить задурять вам голову. Ви і незчуєтесь, як станете нареченою “заложного” господаря. Історія просто крута! Здавалось би, передбачувані повороти сюжету авторкою так майстерно закручуються, що фінал виявляється зовсім неочікуваним.

Ще маю в запасі кілька прекрасних перлинок, але залишу їх для наступного допису. І це я ще не все прочитала!

Про твори, які я рекомендувала раніше можна дізнатися в цих дописах:

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Я ж особисто чекатиму вас на сторінках своїх творів.)

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту.(3) (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"