Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів! 

Я не втомлюсь дивуватися фантазії авторів: скільки оригінальних героїв, скільки цікавих сюжетів! У сорока шести конкурсних творах оживають міфічні істоти, межа між реальним світом та потаємним стає зовсім примарною, і часто-густо герої дитячих казок живуть зовсім поряд, майже не відрізняючись від звичайних людей.

Про твори, які мене зачепили, я згадувала в цьому дописі Стежками Потайсвіту. (мої вподобання). З того часу оповідань, що припали мені до серця, побільшало. Сьогодні ділюся новою порцією вподобайок.

“Прокляті. Звабниця.” Галина Курдюмова  Дуже атмосферна історія! Вона вразила мене дивним відчуттям присутності у світі за межею. А особливого колориту додали неймовірні замовляння-заклинання.  До того ж і сюжет, і головна героїня не банальні й не шаблонні. Щире задоволення від прочитання!

“Потайсвіт і Водолій” Рома Аріведерчі  Це, певно, чи не  єдиний твір з конкурсу, який приголомшив мене фіналом. Приголомшив – це у найкращому сенсі.))) Мене щоразу огортає теплою хвилею при згадці про це оповідання. Просто не можна лишатися байдужим, коли на твоїх очах народжується Диво!

“Татуювання для Яги” Анна Ост  Ця історія запам’яталася не карколомним сюжетом, а знайомими нам з дитинства казковими героями. От тільки в цьому оповіданні ми їх не впізнаємо за звичними рисами, адже авторка змалювала їх інакше, внісши корективи не лише у зовнішність, а й у сутність героїв.

“Зловити невидимку” Лександра Славичч  Єдине на конкурсі оповідання про Перелесника вражає неочікуваною розв’язкою. Старі легенди стають частиною життя головного героя і він навіть не уявляє, наскільки тісним є небажаний зв’язок зі світом забобонів.

“Вірність вовкулаки” Наталія Ковган  Оповідання про довіру та вірність. Сподобалося те, що щира історія кохання стала вагомим поштовхом до змін у власному житті для одного з героїв.

“Скарбник” Мар’яна Доля   Ми всі знаємо, що не все то золото, що блищить. Але, коли віє таємницею, коли примарний вогник вказує на закляті скарби, коли страшні легенди біля вогнища здаються бувальщиною, як не повірити, як не сунутися в пригоду з головою, як не стати частиною легенди!

Читання конкурсних робіт на цьому не полишаю, щоб найближчим часом поділитися з вами новими враженнями.)))

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Канівському музеї на Тарасовій Горі відбулася презентація унікального видання «Шевченковий…

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Друзі, МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Антиімперська, антимосковська риторика Шевченкого Слова сьогодні зрідні духом кожному українцеві, хто ста

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

21 подія Книжкового Арсеналу, яку радить Читомо

Книжковий Арсенал у 2024 матиме близько сотні подій, у попередні допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450. Попри зменшення обсягу подієвої частини, її смис

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юл

Стали відомі імена загиблих працівників друкарні у Харкові

Компанія «Фактор» оприлюднила імена загиблих працівників друкарні Factor Druk внаслідок російського ракетного удару по Харкову 23 травня. Про це повідомила Читомо комунікаційна менеджер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"