Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів! 

Я не втомлюсь дивуватися фантазії авторів: скільки оригінальних героїв, скільки цікавих сюжетів! У сорока шести конкурсних творах оживають міфічні істоти, межа між реальним світом та потаємним стає зовсім примарною, і часто-густо герої дитячих казок живуть зовсім поряд, майже не відрізняючись від звичайних людей.

Про твори, які мене зачепили, я згадувала в цьому дописі Стежками Потайсвіту. (мої вподобання). З того часу оповідань, що припали мені до серця, побільшало. Сьогодні ділюся новою порцією вподобайок.

“Прокляті. Звабниця.” Галина Курдюмова  Дуже атмосферна історія! Вона вразила мене дивним відчуттям присутності у світі за межею. А особливого колориту додали неймовірні замовляння-заклинання.  До того ж і сюжет, і головна героїня не банальні й не шаблонні. Щире задоволення від прочитання!

“Потайсвіт і Водолій” Рома Аріведерчі  Це, певно, чи не  єдиний твір з конкурсу, який приголомшив мене фіналом. Приголомшив – це у найкращому сенсі.))) Мене щоразу огортає теплою хвилею при згадці про це оповідання. Просто не можна лишатися байдужим, коли на твоїх очах народжується Диво!

“Татуювання для Яги” Анна Ост  Ця історія запам’яталася не карколомним сюжетом, а знайомими нам з дитинства казковими героями. От тільки в цьому оповіданні ми їх не впізнаємо за звичними рисами, адже авторка змалювала їх інакше, внісши корективи не лише у зовнішність, а й у сутність героїв.

“Зловити невидимку” Лександра Славичч  Єдине на конкурсі оповідання про Перелесника вражає неочікуваною розв’язкою. Старі легенди стають частиною життя головного героя і він навіть не уявляє, наскільки тісним є небажаний зв’язок зі світом забобонів.

“Вірність вовкулаки” Наталія Ковган  Оповідання про довіру та вірність. Сподобалося те, що щира історія кохання стала вагомим поштовхом до змін у власному житті для одного з героїв.

“Скарбник” Мар’яна Доля   Ми всі знаємо, що не все то золото, що блищить. Але, коли віє таємницею, коли примарний вогник вказує на закляті скарби, коли страшні легенди біля вогнища здаються бувальщиною, як не повірити, як не сунутися в пригоду з головою, як не стати частиною легенди!

Читання конкурсних робіт на цьому не полишаю, щоб найближчим часом поділитися з вами новими враженнями.)))

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"