Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів! 

Я не втомлюсь дивуватися фантазії авторів: скільки оригінальних героїв, скільки цікавих сюжетів! У сорока шести конкурсних творах оживають міфічні істоти, межа між реальним світом та потаємним стає зовсім примарною, і часто-густо герої дитячих казок живуть зовсім поряд, майже не відрізняючись від звичайних людей.

Про твори, які мене зачепили, я згадувала в цьому дописі Стежками Потайсвіту. (мої вподобання). З того часу оповідань, що припали мені до серця, побільшало. Сьогодні ділюся новою порцією вподобайок.

“Прокляті. Звабниця.” Галина Курдюмова  Дуже атмосферна історія! Вона вразила мене дивним відчуттям присутності у світі за межею. А особливого колориту додали неймовірні замовляння-заклинання.  До того ж і сюжет, і головна героїня не банальні й не шаблонні. Щире задоволення від прочитання!

“Потайсвіт і Водолій” Рома Аріведерчі  Це, певно, чи не  єдиний твір з конкурсу, який приголомшив мене фіналом. Приголомшив – це у найкращому сенсі.))) Мене щоразу огортає теплою хвилею при згадці про це оповідання. Просто не можна лишатися байдужим, коли на твоїх очах народжується Диво!

“Татуювання для Яги” Анна Ост  Ця історія запам’яталася не карколомним сюжетом, а знайомими нам з дитинства казковими героями. От тільки в цьому оповіданні ми їх не впізнаємо за звичними рисами, адже авторка змалювала їх інакше, внісши корективи не лише у зовнішність, а й у сутність героїв.

“Зловити невидимку” Лександра Славичч  Єдине на конкурсі оповідання про Перелесника вражає неочікуваною розв’язкою. Старі легенди стають частиною життя головного героя і він навіть не уявляє, наскільки тісним є небажаний зв’язок зі світом забобонів.

“Вірність вовкулаки” Наталія Ковган  Оповідання про довіру та вірність. Сподобалося те, що щира історія кохання стала вагомим поштовхом до змін у власному житті для одного з героїв.

“Скарбник” Мар’яна Доля   Ми всі знаємо, що не все то золото, що блищить. Але, коли віє таємницею, коли примарний вогник вказує на закляті скарби, коли страшні легенди біля вогнища здаються бувальщиною, як не повірити, як не сунутися в пригоду з головою, як не стати частиною легенди!

Читання конкурсних робіт на цьому не полишаю, щоб найближчим часом поділитися з вами новими враженнями.)))

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту (2). (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"