Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів!

Сьогодні про конкурс “Потайсвіт”, який вже має понад тридцять конкурсних творів на своєму рахунку. І це ще не кінець.))) Оповідання дуже різні як за стилем написання так і за жанрами: є чисті жахастики, любовні історії та навіть фантастика. І яких тільки створінь автори не вподобали для своїх оповідок! Це і відьми, і мавки, домовики, болотниці, водяники, повітрулі, вовкулаки, блуд, песиголовці – на цьому авторська фантазія не зупинилася.

Я ж хочу поділитися з вами творами, які особисто мені припали до душі. 

“Пустий дім” Оксана Усенко Історія про будинок, який за п’ять років відсутності хазяїв отримав славу заговореного. Не кожен крадій відважиться порушити кордони оселі, щоб поживитися. А все через вірних охоронців дому, які усіма силами намагаються вберегти його до повернення господарів.

“Аїр” Наталі Паррел Неймовірно романтична легенда! Але мене вона скорила самобутнім персонажем. З легенд ми знаємо, що трава аїр – чарівне зілля, що відлякує нечість. А якщо це не просто зілля? Якщо він має дуже привабливу зовнішність, смарагдові очі та щире закохане серце?

“Летячи за вітром” Мар’яна Доля Зовсім нове сучасне бачення легенди про Повітрулю. Ви ніколи не думали, як можуть вжитися міфічні створіння в буденність сучасного світу? А як жити людині, далекій від бабиних забобонів, дізнавшись, що його половинка – не зовсім людина… зовсім не людина?

“Басурман” Вадим Володарський Ця детективна історія на перший погляд далека від звичного нам фольклору, але містична складова – у самій суті. Вона маленькими хрестиками, вишиваними візерунками з таємничим значенням вшита в сюжет твору. І невідомо якою силою наділені вишивальниці: дарувати життя чи сіяти смерть?

“Вiдьмина мiтка” Iрина Мащенко (Iryna) В легендах та казках про відьом часто розповідається про те, як вони передають власну силу, залишаючи мітку на тілі наступниці. Все б нічого, якби така оказія не сталася з твоєю дитиною. Твір написано живою мовою, яскраво та колоритно.

“Мавка. Історія Любави” Сніжанна Четверт Історія про Мавку, яка, живучі у лісі, є досить сучасною та веде активне інтернет-життя. Хоча головним у творі є не сучасність, а історія перетворення на мавку звичайної дівчини. Ви думаєте мавками стають лише потопельниці чи потерчата через сім років неупокоєння? Ан ні!

Тепер читатиму далі та, сподіваюся, найближчим часом з’явиться нова підбірка цікавих творів.

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"