Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Вітаю всіх авторів і читачів!

Сьогодні про конкурс “Потайсвіт”, який вже має понад тридцять конкурсних творів на своєму рахунку. І це ще не кінець.))) Оповідання дуже різні як за стилем написання так і за жанрами: є чисті жахастики, любовні історії та навіть фантастика. І яких тільки створінь автори не вподобали для своїх оповідок! Це і відьми, і мавки, домовики, болотниці, водяники, повітрулі, вовкулаки, блуд, песиголовці – на цьому авторська фантазія не зупинилася.

Я ж хочу поділитися з вами творами, які особисто мені припали до душі. 

“Пустий дім” Оксана Усенко Історія про будинок, який за п’ять років відсутності хазяїв отримав славу заговореного. Не кожен крадій відважиться порушити кордони оселі, щоб поживитися. А все через вірних охоронців дому, які усіма силами намагаються вберегти його до повернення господарів.

“Аїр” Наталі Паррел Неймовірно романтична легенда! Але мене вона скорила самобутнім персонажем. З легенд ми знаємо, що трава аїр – чарівне зілля, що відлякує нечість. А якщо це не просто зілля? Якщо він має дуже привабливу зовнішність, смарагдові очі та щире закохане серце?

“Летячи за вітром” Мар’яна Доля Зовсім нове сучасне бачення легенди про Повітрулю. Ви ніколи не думали, як можуть вжитися міфічні створіння в буденність сучасного світу? А як жити людині, далекій від бабиних забобонів, дізнавшись, що його половинка – не зовсім людина… зовсім не людина?

“Басурман” Вадим Володарський Ця детективна історія на перший погляд далека від звичного нам фольклору, але містична складова – у самій суті. Вона маленькими хрестиками, вишиваними візерунками з таємничим значенням вшита в сюжет твору. І невідомо якою силою наділені вишивальниці: дарувати життя чи сіяти смерть?

“Вiдьмина мiтка” Iрина Мащенко (Iryna) В легендах та казках про відьом часто розповідається про те, як вони передають власну силу, залишаючи мітку на тілі наступниці. Все б нічого, якби така оказія не сталася з твоєю дитиною. Твір написано живою мовою, яскраво та колоритно.

“Мавка. Історія Любави” Сніжанна Четверт Історія про Мавку, яка, живучі у лісі, є досить сучасною та веде активне інтернет-життя. Хоча головним у творі є не сучасність, а історія перетворення на мавку звичайної дівчини. Ви думаєте мавками стають лише потопельниці чи потерчата через сім років неупокоєння? Ан ні!

Тепер читатиму далі та, сподіваюся, найближчим часом з’явиться нова підбірка цікавих творів.

Щиро ваша Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Стежками Потайсвіту. (мої вподобання)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордоном

У США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської. 
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ

У Львові одну з вулиць перейменували на честь Ірини Фаріон

У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв

Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-Ланки

Цієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою

Російську літературу переробляють на туалетний папір на Волині

У Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від

Лавреат Гонкурівської премії Камель Дауд опинився в центрі судового скандалу

Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"