Створюємо новий тренд! Смачний кусь)

Створюємо новий тренд! Смачний кусь)

Створюємо новий тренд! Смачний кусь)

Привіт, любі) Не знаю як ви, а я вже помітила новий крутий тренд на історії з тренерами. До речі, як він вам? 

       

– Мені не потрібні інші, я хочу до Вас. Ви найкращий. – лестощі завжди безпрограшний варіант. – Я працюю в ГлобалДрук редактором. Я можу допомогти видати Вашу книгу. – пішла у ва-банк і це спрацювало, він нарешті звернув на мене увагу.

– Досить. П’ять хвилини відпочиваємо. – бородатий чоловік неоприділеного нарешті опустився на ноги і кудись пішов. – Але ж мені там відмовили. – тренер всім корпусом розвернувся до мене нахмуривши чорні густі брови.

– Це не проблема. Я знаю інвестора, який погодиться стати спонсором, зроблю круту презентацію і все вийде. Та це ще не все… Я хочу, щоб Ви допомогли мені повернути хлопця.

– Я більше таким не займаюся. Думаю Вам таки краще звернутися до когось іншого.

– Я перекладу Вашу книгу на англійську, зв’яжуся з нашими партнерами у Лондоні і допоможу видати книгу ще і там. За умови, що Ви погодитеся зіграти роль мого хлопця.

– Що? – очі хлопця округлилися.

– Нічого особистого, – замахала руками я. – Просто так би мовити стосунки напрокат.

– Ви себе нормально почуваєте? – він зробив крок вперед скоротивши між нами відстань з максимально допустимої до порушення особистого простору.

– Трохи втомлена, – стисла я плечима.

– Так от, я думаю у Вас проблеми, але не з хлопцем, а з власною головою. Ідіть додому прийміть заспокійливе і лягайте спати. Може до завтра попустить.

– Хам. – тихо промовила я.

– Я це вже чув. – спокійно відповів той.

– І шарлатан. – проковтуючи сором та обіду я розвернулася і пішла до виходу.

Оригінал статті на Букнет: Створюємо новий тренд! Смачний кусь)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"