Створили пазли з роботами українських ілюстраторів

Створили пазли з роботами українських ілюстраторів

Створена лімітована колекція пазлів у співпраці з 8-ма українськими ілюстраторами. Про це йдеться на сайті бренду Frisson, який і запустив колекцію.

До кожного набору входить по 500 фігур.Також набори розділені за рівнем складності Casual та Hard. 

 

Крім того, компанія гарантує відновлення до 5 деталей у разі втрати чи пошкодження.

Андрій Ковтун та Вікторія Лайм

 

Марі Кінович

 

Юлія Твєрітіна

 

У коментарі DTF Magazine засновниця Frisson Ксенія Морозенко розповіла, що ще з моменту запуску бренду у 2020 році «хотілось підтримати локальних митців, тому команда вирішила знаходити цікавих художників та домовлятись про співпрацю».

 

Так, до однієї з колекцій увійшли пазли з роботами дуету художників WE BAD, ілюстраторки Марі Кінович, авторів одного з київських муралів Андрія Ковтуна та Вікторії Лайм, а також фотографа Олександра Анта. Спеціально для цієї співпраці митці створили ілюстрацію JUNGLE, яка показує — «джунглі Києва». 

 

Також до колекцій увійшла робота художника Володимира Манжоса — The Magus, створена 10 років тому.

 

Серед інших авторів, що створили власні принти для пазлів: ілюстраторка Юлія Тверітіна, яка візуалізувала перший день після перемоги України у війні, а також дизайнер BANDA Євген Величев та художниця Анастасія Шолік.

 

Купити пазли можна на сайті. 

 

Команда Frisson планує продовжувати співпрацю з українськими митцями. У наступну колекцію ввійдуть роботи молодих та поки маловідомих художників. Крім того, кожен охочий може подати власний принт для нової колекції — для цього потрібно надіслати заявку за контактами, вказаними на сайті.

 

Нагадаємо, що раніше опублікували газету The Information Front («Інформаційний фронт»), у якій зібрали знімки українських фотографів, створені в перші два місяці повномасштабної війни росії проти України.

 

Як відомо, українська редакція щомісячного жіночого журналу про моду видає книжку «9 ½ років Vogue в Україні», в якій зібрали найзнаковіші знімки зі сторінок видання, що створені за цей час.

 

Джерело: DTF Magazine

Оригінал статті на Suspilne: Створили пазли з роботами українських ілюстраторів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"