Створили пазли з роботами українських ілюстраторів

Створили пазли з роботами українських ілюстраторів

Створена лімітована колекція пазлів у співпраці з 8-ма українськими ілюстраторами. Про це йдеться на сайті бренду Frisson, який і запустив колекцію.

До кожного набору входить по 500 фігур.Також набори розділені за рівнем складності Casual та Hard. 

 

Крім того, компанія гарантує відновлення до 5 деталей у разі втрати чи пошкодження.

Андрій Ковтун та Вікторія Лайм

 

Марі Кінович

 

Юлія Твєрітіна

 

У коментарі DTF Magazine засновниця Frisson Ксенія Морозенко розповіла, що ще з моменту запуску бренду у 2020 році «хотілось підтримати локальних митців, тому команда вирішила знаходити цікавих художників та домовлятись про співпрацю».

 

Так, до однієї з колекцій увійшли пазли з роботами дуету художників WE BAD, ілюстраторки Марі Кінович, авторів одного з київських муралів Андрія Ковтуна та Вікторії Лайм, а також фотографа Олександра Анта. Спеціально для цієї співпраці митці створили ілюстрацію JUNGLE, яка показує — «джунглі Києва». 

 

Також до колекцій увійшла робота художника Володимира Манжоса — The Magus, створена 10 років тому.

 

Серед інших авторів, що створили власні принти для пазлів: ілюстраторка Юлія Тверітіна, яка візуалізувала перший день після перемоги України у війні, а також дизайнер BANDA Євген Величев та художниця Анастасія Шолік.

 

Купити пазли можна на сайті. 

 

Команда Frisson планує продовжувати співпрацю з українськими митцями. У наступну колекцію ввійдуть роботи молодих та поки маловідомих художників. Крім того, кожен охочий може подати власний принт для нової колекції — для цього потрібно надіслати заявку за контактами, вказаними на сайті.

 

Нагадаємо, що раніше опублікували газету The Information Front («Інформаційний фронт»), у якій зібрали знімки українських фотографів, створені в перші два місяці повномасштабної війни росії проти України.

 

Як відомо, українська редакція щомісячного жіночого журналу про моду видає книжку «9 ½ років Vogue в Україні», в якій зібрали найзнаковіші знімки зі сторінок видання, що створені за цей час.

 

Джерело: DTF Magazine

Оригінал статті на Suspilne: Створили пазли з роботами українських ілюстраторів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"