Створили освітню платформу Graphic Design Lab для українських дизайнерів й ілюстраторів

В Україні стартувала онлайн освітня платформа Graphic Design Lab. Про це Читомо повідомили її засновники.
Graphic Design Lab — проєкт, створений для підтримки та розвитку українських дизайнерів та ілюстраторів на початку кар’єри. Він складається з серії відеоінтерв’ю від професійних митців з України, Польщі, Франції, Нідерландів, США та містить відповіді на питання, що турбують художників-початківців. Лектори на власному досвіді розповідають про етапи проєктування, стиль, портфоліо, співпрацю з агенціями, роботу за кордоном, авторське право.
Окремо на платформі увагу приділяють історії української ілюстрації. Головний фокус вебресурсу — поєднання традиційних художніх методів з новітніми технологіями, зокрема 2D, 3D анімація та штучний інтелект.
Як зазначають засновники проєкту, мета Graphic Design Lab — допомогти поширювати знання та досвід, що допоможе українській ілюстрації та дизайну якісно розвиватись. Вебресурс розрахований як для студентів, що хочуть розширювати свої знання про сучасні медіа, так і для молодих професіоналів, які хочуть створювати актуальні українські проєкти.
В ексклюзивному коментарі Читомо засновники Graphic Design Lab розповіли, що в майбутньому ресурс доповнюватимуть новим контентом та наповнюватимуть ним український сегмент освітніх онлайн платформ. «Надалі хочемо розповідати про досвід великих фестивалів та організацій, що займаються популяризацією дизайну персонажів, ілюстрації, анімації — це той напрям, який важливо розвивати зараз в Україні», — зазначили вони.
Серед лекторів:
- Ines Alpha (Франція);
- Анна Сарвіра (Україна);
- Романа Романишин та Андрій Лесів (Україна);
- Gosia Herba (Польща);
- Dawid Gaweł (Польща);
- Zosia Dzierżawska (Польща);
- студія Yonk (Нідерланди);
- Олег Грищенко (Україна);
- Przemek Adamski (Польща);
- Hedof (Нідерланди) та інші.
Доступ до лекцій безплатний за умови реєстрації на сайті. Мови ресурсу: українська, польська, англійська.
«Можливість зробити ресурс безкоштовним з’явилась завдяки гарнту від House of Europe. Для нас важливо, щоб під час повномасштабної війни українські молоді автори, які прагнуть до розвитку, мали вільний доступ до ресурсу, адже розуміємо, що зараз у всіх різні можливості. Ми хочемо, аби освітня платформа була натхненням для нових проєктів, що допоможуть Україні у розвитку культури», — розповіли організатори.
Ініціатори та автори проєкту — Pictoric та Polish Graphic Desig. Graphic Design Lab підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.
Нагадаємо, тривають онлайн-тренінги для дизайнерів від Graphic Design Lab.
Оригінал статті на Suspilne: Створили освітню платформу Graphic Design Lab для українських дизайнерів й ілюстраторів
Блог
У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалівПід час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів
Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможцівПремія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав
Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар
2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до
«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.
Про це свідчать результати опитування, фонду «Д
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.