Створили онлайн-гру, що допомагає покращити українську мову

Створили онлайн-гру, що допомагає покращити українську мову

Український розробник Олександр Козлов презентував новий застосунок  «Гра слів». Про це він написав у своєму Facebook.

Правила гри: Двоє гравців по черзі збирають слова з букв на полі 5х5. Використана у слові літера стає «захопленою» гравцем. Гра закінчена, коли кожна з 25 клітин належить одному з гравців. Виграє той, у кого захоплених клітин більше. 

 

Грати можна локально на одному пристрої або онлайн. Також можна кинути виклик одному з ботів.

Олександр Козлов також розробив додаток «Кобза», аналог англомовної гри Wordle. Водночас «Гра слів» — аналог популярної гри в слова Letterpress.

 

«Коли я робив Кобзу, то був упевнений, що просто роблю гру. Вона стала доволі популярною, хоча я жодного разу не бачив її у добірках «нові забавки українською» чи «у що пограти на айфоні». Проте я не раз і не два (ви не повірите, навіть не три) зустрічав «Кобзу» у добірках типу «сервіси, що допоможуть покращити українську». Я такий сервіс не робив, правда. Я робив гру в слова з простою механікою і кльовими анімаціями. Просто так склалося, що багато людей написали мені «дякую, що українською» і ніхто — «дякую, що з кльовими анімаціями», — розповів розробник. Він додав, що планує розробити ще одну гру в слова, у якій гравець матиме пройти рівень за певний час.

 

Завантажити гру можна безкоштовно за посиланням. Наразі вона доступна лише на iOS.

 

Нагадаємо, для школярів нацменшин створили додаток із вивчення української мови. У 2021 році мобільний книжковий додаток Headway запустив кампанію добору українських видань.

 

Фото: фейсбук Олександра Козлова

Оригінал статті на Suspilne: Створили онлайн-гру, що допомагає покращити українську мову

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Книжкова країна» оголосила про рекордну кількість відвідувачів за весь час

26-29 вересня на ВДНГ вдруге відбувся фестиваль «Книжкова країна», його відвідали понад 73 тисячі людей. Про це Читомо повідомили представники фестивалю.
Середній вік відвідувачів стано

Відомі 10 нонфікшн-авторів, які виграли стипендії від ПЕНу

Український ПЕН оголосив 10 проєктів-переможців стипендійної програми для українських нонфікшн-авторів. Про це повідомляється на сайті організації.
Журі відібрало переможців серед 101 з

Книгарня Filosofi в Ірпені припинила роботу

Книгарня Filosofi, яку відкрили в Ірпені за грантові кошти, оголосила про закриття. Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці.
Книжкова крамниця, яка відкрилася у лютому 2023 р

У Каневі провели Шевченківські читання

У Шевченківському національному заповіднику 26 вересня 2024 року відбулися Десяті Міжнародні Шевченківські читання «Наукові здобутки у вивченні біографії Тараса Шевченка», присвячені 210-й річниці з дня

УБА закликає державу реалізувати затверджену Стратегію розвитку бібліотек

Бібліотекарі закликають підписати заяву «Бачення майбутнього українських бібліотек для післявоєнного відновлення, розвитку людського капіталу та економічно сильної і демократичної Украї

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"