Створили нове українське видавництво «Відмова»

Створили нове українське видавництво «Відмова»

В Україні створили нове видавництво «Відмова», до колективу якого входять 15 авторів. Про це Читомо повідомили у видавництві. 

До нього входить автор і авторки: Аня Ісландія, Юлія Желізко, Тая Левченко, Олі Черкай, Яна Хоменко, Марина Губарець, Марія Баглай, Марина Манченко, Анна Пасюк, Анастасія Саржевська, Нік Орач, Лариса Рудак, Тетяна Олексієнко, Маргарита Моря, Анна Барва.

 

«Наша письменницька спільнота існує вже 2 роки: випробувана часом, навчанням, проєктами та відмовами. І все це незмінним авторським складом. Створення видавництва «Відмова» стало новим етапом нашого творчого експерименту», — зазначають у видавництві для Читомо. 

 

Також розповідають, що колектив познайомився на річній програмі письменницької майстерності від LITOSVITA. 

 

«Нас загартував багатомісячний карантин, надихнула літературна школа в Карпатах, зріднила резиденція у Вінниці, не зламала війна», — пишуть у видавництві. 

 

Крім того, на сайті видавництва автори активно ведуть свої блоги: про поезію, прозу, письменників, а також публікують інтерв’ю. Одним з таким є інтерв’ю з Мариною Манченко — дебютанткою видавництва «Темпора». 

Інформацію про перші видання обіцяють розповісти за 2-3 тижні. У видавництві хочуть «познайомити українських читачів з українськими письменниками». 

 

«Ми хочемо, щоб наші тексти дочитували до кінця та й на товсті романи в нас немає грошей — тож беремо курс на коротку прозу. Наразі працюємо над збірками оповідань», — кажуть у видавнитві про майбутні плани. 

 

Також щодо назви у колективні зазначають так: «Відмова — ритуал ініціації на шляху письменництва. Тож якщо вас оминула ця доля — звертайтеся. Ми не можемо відмовити у відмові. А також у різних форматах читацького задоволення: блог, збірки, подкасти. Щомісяця на вас чекатиме нова тема».

 

Сайт видавництва за посиланням.

 

Нагадаємо, що раніше в Україні розпочало роботу видавництво електронних книжок OLEAN.

 

Як відомо, у 2021 році в Україні заснували видавництва «Біла Сова» та «Літера V».

 

Чільне фото: <a href=”https://www.freepik.com/free-photo/physical-paper-book-background-closeup_25706486.htm#query=book&position=39&from_view=search”>Image by user3802032</a> on Freepik

Оригінал статті на Suspilne: Створили нове українське видавництво «Відмова»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"