Створили медіапроєкт на честь 75-го Франкфуртського книжкового ярмарку

Створили медіапроєкт на честь 75-го Франкфуртського книжкового ярмарку

У 2023 році Франкфуртський книжковий ярмарок відбудеться 75-й раз. На честь цього оргкомітет події створив медіапроєкт, за допомогою якого можна ознайомитись з історією ярмарку.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (Frankfurter Buchmesse) – одна з найважливіших книговидавничих галузевих подій у світі, найбільший книжковий ярмарок і фестиваль у Європі.

 

Свою сучасну історію Frankfurter Buchmesse веде від 1949 року, коли у книжковому ярмарку, що тоді розташувався в одній з місцевих церков, взяли участь приблизно 205 видавців з Німеччини, з їхніми книжками ознайомились понад 9000 людей. А, наприклад, 2022 року, після пандемії COVID-19, Франкфуртський книжковий ярмарок зустрів 93 000 відвідувачів, представив стенди 4000 експонентів з 95 країн світу.

 

Медіапроєкт, присвячений майбутній 75-й виставці, що відбуватиметься з 18 по 22 жовтня, подає хронологію розвитку ярмарку, описи фокус-тем, розповідає про лауреатів літературних премій, фіксує ключові події книговидавничої галузі, згадує видатних гостей події. У різні роки відвідувачами Frankfurter Buchmesse були Мухаммед Алі, Далай-лама XIV, Катеріна Валенте, Лені Ріфеншталь, Стівен Гокінг, Арнольд Шварценеґґер та багато інших.

 

Нагадаємо, Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив спеціальну програму для видавців з України

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Створили медіапроєкт на честь 75-го Франкфуртського книжкового ярмарку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"