Створили медіапроєкт на честь 75-го Франкфуртського книжкового ярмарку

Створили медіапроєкт на честь 75-го Франкфуртського книжкового ярмарку

У 2023 році Франкфуртський книжковий ярмарок відбудеться 75-й раз. На честь цього оргкомітет події створив медіапроєкт, за допомогою якого можна ознайомитись з історією ярмарку.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (Frankfurter Buchmesse) – одна з найважливіших книговидавничих галузевих подій у світі, найбільший книжковий ярмарок і фестиваль у Європі.

 

Свою сучасну історію Frankfurter Buchmesse веде від 1949 року, коли у книжковому ярмарку, що тоді розташувався в одній з місцевих церков, взяли участь приблизно 205 видавців з Німеччини, з їхніми книжками ознайомились понад 9000 людей. А, наприклад, 2022 року, після пандемії COVID-19, Франкфуртський книжковий ярмарок зустрів 93 000 відвідувачів, представив стенди 4000 експонентів з 95 країн світу.

 

Медіапроєкт, присвячений майбутній 75-й виставці, що відбуватиметься з 18 по 22 жовтня, подає хронологію розвитку ярмарку, описи фокус-тем, розповідає про лауреатів літературних премій, фіксує ключові події книговидавничої галузі, згадує видатних гостей події. У різні роки відвідувачами Frankfurter Buchmesse були Мухаммед Алі, Далай-лама XIV, Катеріна Валенте, Лені Ріфеншталь, Стівен Гокінг, Арнольд Шварценеґґер та багато інших.

 

Нагадаємо, Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив спеціальну програму для видавців з України

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Створили медіапроєкт на честь 75-го Франкфуртського книжкового ярмарку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"