Стаття Kyiv Independent здобула премію European Press Prize

Стаття Kyiv Independent здобула премію European Press Prize

Журналісти українського англомовного медіа The Kyiv Independent отримали премію The European Press Prize. Про це повідомляється у Телеграм-каналі видання.

 

Стаття Анни Миронюк та Олександра Хребта “Suicide missions, abuse, physical threats: International Legion fighters speak out against leadership’s misconduct” («Суїцидальні місії, знущання, фізичні погрози: Бійці Міжнародного Легіону виступають проти неправомірних дій керівництва») посіла перше місце в категорії «Спеціальна нагорода».

 

У журналістському розслідуванні йдеться про ймовірні зловживання в Міжнародному легіоні — спеціальному військовому підрозділі, створеному для іноземців, які добровільно воюють за Україну у російсько-українській війні.

 

Раніше цей матеріал також здобув нагороду #AllForJan у Польщі. Історія отримала міжнародний розголос, її висвітлювали Gazeta Wyborcza, Der Spiegel, Deutsche Welle, The Telegraph і US Business Insider.

 

Премія The European Press Prize, заснована 2012 року низкою медіафондів, відзначає найвищі досягнення в європейській журналістиці. Переможці визначаються у п’яти категоріях: за розслідування, за репортаж, за інновацію, за публічний дискурс та у категорії «Спеціальна нагорода».

 

Нагадаємо, від 24 лютого 2022 року росія вбила 63 українських медійників

 

 

Чільне фото: The Kyiv Independent

Оригінал статті на Suspilne: Стаття Kyiv Independent здобула премію European Press Prize

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"