Стартував грантовий проєкт з видання книжок-білінгв Tales of EUkraine

Стартував грантовий проєкт з видання книжок-білінгв Tales of EUkraine

Федерація європейських видавців та Український інститут книги створили проєкт Tales of EUkraine. Його мета – забезпечити українських дітей, що вимушено виїхали у Європу, двомовними книжками. Про це повідомляється на офіційному сайті Федерації європейських видавців.

 

Проєкт Tales of EUkraine засновано також у співпраці з шістьма національними асоціаціями видавців Європи: Італії, Польщі, Румунії, Болгарії, Німеччини, Словаччини. Його презентація відбудеться на Болонському міжнародному ярмарку дитячої книги 6 березня.

 

Рікардо Франко Леві, президент Федерації європейських видавців та Асоціації видавців Італії, заявив: «З початку російської агресії проти України європейські видавці виявляють солідарність з українськими колегами. Ми вдячні Європейській Комісії за визнання цінності Tales of EUkraine. Завдяки проєкту європейські видавці зможуть продовжувати допомагати українським біженцям і водночас підтримувати відновлення книжкового сектору в Україні».

 

Проєкт Tales of EUkraine створить каталог прав із понад 100 українських дитячих книжок, які можна придбати в різних країнах Європи. За підтримки своїх національних асоціацій видавці зможуть купити права на книжки та опублікувати їх.

 

Після цього національні асоціації видавців придбають значну частину друкованих примірників коштом Creative Europe і контролюватимуть їх розповсюдження. Асоціації видавців покладатимуться на мережу неурядових організацій, державних установ та інших суб’єктів, які володіють необхідним досвідом для того, щоб передати книжки до центрів мігрантів та інших відповідних громадських організацій.

 

Tales of EUkraine триватиме три роки, до жовтня 2025-го.

 

Нагадаємо, Федерація європейських видавців запускає акцію на підтримку українських дітей

 

Оригінал статті на Suspilne: Стартував грантовий проєкт з видання книжок-білінгв Tales of EUkraine

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"