Стало відомо, скільки видавництв і поліграфій офіційно зареєстровані в Україні

Стало відомо, скільки видавництв і поліграфій офіційно зареєстровані в Україні

В Україні зареєстровано майже 8000 суб’єктів видавничої справи. Про це йдеться у відповіді Державного комітету телебачення і радіомовлення України на інформаційний запит Читомо.

Станом на 1 листопада до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції внесли 7895 суб’єктів видавничої справи. З них 5954 – юридичні особи, 1941 – фізичні особи.

 

Найбільше зареєстрованих суб’єктів у Києві – 3114, Харківській області – 938, Дніпропетровській – 414, Львівській – 393, Донецькій – 389.

 

У більшості областей менш ніж триста суб’єктів:  Київська – 273, Одеська – 232, Запорізька – 168, Вінницька – 148, Автономна Республіка Крим – 136, Черкаська – 138, Полтавська – 132, Волинська – 116, Тернопільська – 115, Сумська – 111, Хмельницька – 111, Луганська – 109, Чернігівська – 104, Херсонська – 101.

 

Менше сотні суб’єктів у таких областях: Житомирська – 96, Кіровоградська – 95, Миколаївська – 94, Івано-Франківська – 93, Рівненська – 85, Закарпатська – 82, Чернівецька область – 68;  Севастополь – 39.

 

2150 суб’єктів видавничої справи займається лише видавничою діяльністю, 681 – виготовленням видавничої продукції; 444 – розповсюдженням видавничої продукції.

 

Решта суб’єктів видавничої справи поєднують 2-3 види діяльності у видавничій справі, а саме: 1068 суб’єктів видавничої справи займаються видавничою діяльністю і виготовленням видавничої продукції (з них 901 – юридичні особи, 167 – фізичні особи). 1202 – видавничою діяльністю і розповсюдженням видавничої продукції (856 – юридичні особи, 346 – фізичні особи), 43  – виготовленням і розповсюдженням видавничої продукції (33 – юридичні особи, 10 – фізичні особи), 2307 – видавничою діяльністю, виготовленням і розповсюдженням видавничої продукції (з них 1713 – юридичні особи, 594 – фізичні особи).

 

З 1 січня по 1 листопада 2021 року до Державного реєстру внесли 268 суб’єктів видавничої справи, найбільше – у Києві та області, а також у Харківській області. З них юридичних осіб – 164, фізичних осіб-підприємців – 104. За цей період скасували 4 свідоцтва про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру. З них – 1 у Херсонській області, 3 – у Києві та області. За весь період ведення Державного реєстру скасували 1145 свідоцтв на ведення видавничої діяльності (1075 – у зв’язку з внесенням змін до Державного реєстру; 70 – у зв’язку із виключенням суб’єктів з Державного реєстру).

 

Додамо, у серпні 2019 року в Україні було 7373 зареєстрованих суб’єкти видавничої діяльності.

 

Нагадаємо, у листопаді народні депутати зареєстрували законопроєкт про стимулювання розвитку книговидання і книгорозповсюдження в Україні.

Оригінал статті на Suspilne: Стало відомо, скільки видавництв і поліграфій офіційно зареєстровані в Україні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"