Став відомий список претендентів на премію імені Курбаса

Став відомий список претендентів на премію імені Курбаса

Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти оприлюднило перелік театральних постановок, що мали прем’єру 2021 року і які цьогоріч розглядатиме Комітет із присудження премії імені Леся Курбаса.
Про це повідомляє «Укрінформ».

До списку претендентів на здобуття цьогорічної премії імені Леся Курбаса, яка присуджується професійним театральним режисерам за вагомий внесок у розвиток сучасного театрального мистецтва України, увійшло 15 режисерів, які здійснили 16 постановок.

Серед них – Поліна Улюк (Коробейник) (вистава «Виживуть тільки Пилипенки, або Present Perfect», Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеши); Павло Гатілов (вистава «Тітка Чарлі», Харківський академічний російський драматичний театр ім. О.С.Пушкіна); Мирослав Гринишин (вистава «Сон Лакшмі, що побачив Вішну у своєму сні, або Медитація на тему Ігри Богів», МЗВО «Київська академія мистецтв»); Ростислав Держипільський (вистава «Romeo&Juliet» drama per musica, Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка); Олександр Драчов (вистава «Труффальдіно з Бергамо», Харківський академічний театр музичної комедії); В’ячеслав Жила (вистава «Вишневий сад», Київський академічний театр «Актор»); Станіслав Жирков (вистави «Батько», Київський академічний театр драми i комедії на лiвому березi Днiпра, та «Білка, яка прожила 100 років», КАТ «Золоті ворота»).

Претендентами на премію імені Леся Курбаса стали також Дмитро Захоженко (вистава «Top Girls», Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки); Павло Кільницький (вистава «Пташка», Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки); Людмила Колосович (вистава «Маруся», Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)), Володимир Петрів (вистава «Гамлет», Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр); Роза Саркісян Роза (міжнародний театральний проєкт «H-Effect», що відбувся за підтримки ГО «Арт-Діалог»); Тамара Трунова (вистава «Дім», Київський академічний театр драми i комедії на лiвому березi Днiпра); Ольга Турутя-Прасолова (вистава «Украдене щастя» І.Франка, Харківський академічний російський драматичний театр ім. О.С.Пушкіна); Богдан Чернявський (вистава «Наполеон і Жозефіна», Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В.Гоголя).

Як зазначається, скоро Держмистецтв повідомить про результати засідання комітету з присудження премії на офіційному вебсайті та сторінках у соціальних мережах.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Став відомий список претендентів на премію імені Курбаса

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"