Ставитися до характеру, як до зовнішності?

Ставитися до характеру, як до зовнішності?

Ставитися до характеру, як до зовнішності?

Після 24:00 https://booknet.com/uk/book/polyuvannya-na-mislivcya-b403983 Розділ від Дракули, з дуже несподіваними для всіх відкриттями й намаганням все виправити. Дещо вдається одразу, а дещо… “Можна видихнути?

Ага, спокій нам тільки сниться.

Затримка в страшили. Це катастрофа, якщо ви розумієте, про що я. Так все гарно складалося. Мати її роботою задоволена. Я – більше, ніж задоволений. За ці місяці мені навіть сподобалося вчитися, а не відчувати себе тупим предметом, який перевалюють з курсу на курс на штурханах і грошах.

Все ж вляглося, дружба-жуйка.

І все це валиться у прірву, якщо вона нічого не зробить.”

 А хто ця білявка з арту – здогадуєтеся? Все через неї до речі, ну принаймні Дракула так вважає.

До характеру слід ставитися,

як до зовнішності.

Коли є почуття,

в коханому не помічають

ні дивацтва, ні зморшок

(А. Моруа)

https://booknet.com/uk/book/polyuvannya-na-mislivcya-b403983 Здавалося б, до чого тут те, що Дракула дивиться на Славу й уже не бачить нічого некрасивого, хоч досі називає дівчину страшилою? А ж  пластики ще не було.

Зручно вмощуємося там, де тепло, беремо з собою щось смачне й готуємося дізнаватись про щось цікаве. 

 

Оригінал статті на Букнет: Ставитися до характеру, як до зовнішності?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"