Співзасновник Litosvita Дмитро Стретович йде з проєкту

Співзасновник Litosvita Дмитро Стретович йде з проєкту

Школу творчого та професійного письма Litosvita віднині очолюватиме Марія Придьма, що заснувала проєкт спільно з Дмитром Стретовичем у 2010 році, а нині викупила його частку в бізнесі. Про це Стретович написав у своїх соцмережах.

«Залишаю Litosvita на піку. Зростання лише за цей рік – на 66% (!), у попередні п’ять років було стабільно по +20-30%», – розповів про успіхи компанії Дмитро.

 

За його словами, за 11 років існовання Litosvita у школі пройшли навчання понад 21 тисячі осіб.

 

«Усе це залишити – непросте рішення. Та попри все є інтуїтивне відчуття, що прийшов час. Загалом це здоровий процес у бізнесі, коли хтось його залишає на ринкових умовах і в хороших відносинах», – написав Стретович.

 

 

Litosvita — це школа творчого та професійного письма, що проводить курси та створює освітні програми з письменницької майстерності, редагування, перекладу, книжкового бізнесу, сценаристики, копірайтингу, журналістики та ділової комунікації. З 2022 року школа також запустила грантову програму.

 

Нагадаємо, перший проєкт Дмитра Стретовича і Марії Придьми літклуб “Маруся”, який вони організовували на залишки своєї стипендії. Читайте наше розлоге інтерв’ю із Дмитром 2010 року.

 

А вже 2017 року була заснована Litosvita,  про яку Читомо також писало: Засновники Litosvita: Криза академічної сфери сприяє неформальній освіті

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Співзасновник Litosvita Дмитро Стретович йде з проєкту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"